مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل CBH16 25H (2)

مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل CBH16-25H
مبدل حرارتی آلفالاوال, مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال

آببندی طوری انجام میشود که به شکل یکدرمیان هر چرخه سیال از صفحات عبور میکند. کاربرد این مبدل در سیستمهای گرمایشی شامل حرارت مرکزی، تولد آبگرم مصرفی، استخر، ذوب برف است؛ و در سیستمهای سرمایشی بهعنوان اویل کولر استفاده میشود. ما در هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند طراحی و ساخت مبدل حرارتی صفحه ای مورد نظرتان و حتی تأمین قطعات یدکی مبدل حرارتی، انواع پلیت ها و گسکت ها را با توجه به نیازو شرایط مالی همراه با مشاوره های تخصصی و دلسوزانه، انجام می دهیم. تمام مبدلهای حرارتی صفحه ای GEA از شرایط سخت مندرج در دستورالعمل تجهیزات فشار 97/23 / EC برخوردار هستند. برای اطلاعات فنی بیشتر در مورد مبدل حرارتی صفحه ای GEA(Kelvion) به اینجا مراجعه کنید. مبدل های حرارتی صفحه ای قاب و واشر دار WideGap آلفالاوال برای مایعات الیافی و مایعات حاوی ذرات درشت مناسب هستند. مواد لحیم کاری، کار واشرها و قاب را در مبدل حرارتی صفحه ای جوشی انجام می دهد. طراحی، تمیز کردن و کنترل عملکرد مبدل حرارتی صفحه ای واشردار به آسانی و سریع انجام می شود. جهت فراهم آوردن امکان انجام اسیدشویی و سرویس های دوره ای، نصب ماسوره و شیر فلکه روی تمامی لوله های آب ورودی و خروجی ضروری می باشد.  C᠎on​tent h as be en cre at ed ​with GSA  C ontent Gener ator DE MO .

مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال

این در حالی است که در مبدل های جوشی آلفالاوال ، به دلیل تلاطم بالا ، جنس صفحات و عدم نیاز به ذخیره سازی امکان رشد و تکثیر باکتری ها وجود ندارد. جنس واشرها در مبدل حرارتی صفحه ای واشردار، در انواع مختلف لاستیک بوتیلی (Butyl Rubber) یا سیلیکونی (Silicone Rubber) است؛ در ذیل انواع مواد یا متریالی که در ساخت واشر یا گسکت مبدل حرارتی صفحه ای واشردار مورد استفاده قرار می گیرند، آورده شده است. 6. اتصالات ورودی و خروجی مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل آلفاچیل از یک سمت آن است تا لوله کشی در سیستم های تبریدی سریع تر و راحت تر انجام گیرد لذا در نصب و راه اندازی به محل های ورودی و خروجی دقت شود. برای جداکردن هوا از آب تقطیرشده، یک دستگاه جداساز آب در قسمت خروجی قرار دارد. در زمان مونتاژ مبدل حرارتی صفحه ای جوشی یا بریزپلیت، یک ورق لحیم کاری از جنس مس و یا نیکل در بین پلیت ها قرار می گیرد، بسته فشرده می شود و سپس ساعت ها در کوره پخته می شود. مبدل حرارتی آلفالاوال یک محصول باکیفیت و دوام بالا است.

مبدل حرارتی آلفالاوال

 Th​is  post was c re ated by GSA Con᠎tent​ G᠎ener​ator Demoversion .

برای سفارش، طراحی و خرید خط پاستور و مبدل حرارتی صفحه ای با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب و بهینه، این پرسشنامه را پر کنید. آلفالاوال دارای مراکز خرید در چین، هند، اروپای غربی و مکزیک میباشد. پلیت های آلفالاوال frontLine از واشر های بدون چسب ساخته شده اند؛ مواد واشرهای مبدل سازگار با FDA و نگهداری آسان و طول عمر بالایی دارند. واشرهای موجود در دستگاه بدون به کارگیری چسب به صفحات متصل شدهاند (Clip-on gasket). اتصالات به کار رفته در مبدل همگی از فولاد ضد زنگ مقاوم به اسید ساخته شدهاند. مبدل های حرارتی صفحه ای واشردار M Line آلفالاوال در سه سایز مختلف و با انواع پلیت ها کار می کند. طیف گسترده ای از مبدل های حرارتی صفحه ای واشردار برای انواع صنایع و کاربردهای مختلف از گرم کردن، خنک کردن, بازیافت گرما، تا چگالش و تبخیر را مبدل های حرارتی Industrial Line الفالاوال در بر می گیرد. پیشنهاد ما برای کنترل هزینه و قیمت در طراحی مبدل حرارتی صفحه ای و حتی قطعات یدکی مبدل حرارتی صفحه ای، دقت و وسواس در جهت انتخاب سازنده مبدل حرارتی صفحه ای مورد نظرتان است. در مبدل های حرارتی صفحه ای واشردار، هزینه واشرها یا گسکت های مبدل حرارتی صفحه ای به دلیل استفاده از مواد سازگار با سیال و دمای کاری، تا حدودی بالا می باشد.

همانطور که در مبحث مبدل حرارتی صفحه ای واشردار اشاره شد، هزینه طراحی و ساخت مبدل های حرارتی صفحه ای واشر دار به دلیل طراحی قالب های پلیت ها و واشر های مبدل حرارتی، پرس ها و کلیه مراحل تولید قطعات مبدل حرارتی صفحه ای، قابل توجه و تا حدودی بالا است. عیب اصلی مبدل های حرارتی صفحه ای جوشی یا بریز پلیت (Brazed Plate Heat Exchanger) این است که نمی توان قطعات آنها را تعویض کرد؛ بنابراین تعمیر و تمیز کردن مبدل حرارتی صفحه ای جوشی یا بریز پلیت ها غیر ممکن است یا حداقل بسیار سخت است، و تعداد صفحات غیر قابل تغییر می باشد. پس بسرعت می توان فهمید که مسیر ساخته شده برای سیال، آشفته است، در واقع سطح مقطع، دایماً تغییر می کند. از مبدل های حرارتی صفحه ای الفالاوال مدل Diabon در زمانی که محصول اسید کلریدریک و گاز در تمام غلظت ها باشد، اسید سولفوریک 90%، اسید هیدروفلوئوریک 60%، تمام غلظت های اسید فسفریک و برای اسیدهای ترشی (pickling acids) و برای الکترولیت هایی که در صنعت معدن استفاده می شوند، در اسیدهای مخلوط شده، هیدرو کربن های کلردار و کاتالیزورهایی مانند کلرید المینیوم، می توان استفاده کرد. این مبدل حرارتی همانطور که در بالا اشاره شد نوعی از مبدل صفحهای واشردار است که از صفحات موجدار استنلساستیل با واشرهای پلاستیکی ساخته شده است.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.