دستگاه برش لیزر استیل MOBINtech لیزر

دستگاه برش لیزر استیل – MOBINtech لیزر
برش لیزر استیل, دستگاه برش لیزر استیل

ورود دستگاه لیزر به چرخه برش فلزات توانسته است علاوه بر صرفه جویی زیاد در زمان و هزینه، در جهت تولید محصول با کیفیت تر نیز، مشتریان ما را یاری دهد. گروه صنعنتی الماس با ادغام جدیدترین تکنولوژی روز، دستگاه های مدرن و به روز و کارشناسان خبره و متخصص در امر لیزر ، خدمات برش فلزها در هر ابعادی را برای مشتریان محترم فراهم میآورد. استیل به خاطر داشتن ویژگی هایی چون استحکام، انعطاف پذیری و مقاومت در برابر خوردگی در ساختمان سازی مدرن مورد استفاده قرار می گیرد. در دنیای مدرن امروزی، از دستگاه برش لیزر در بخشهای مختلفی از صنعت، همچون چرم سازی، تجهیزات پزشکی و … ساخت و انواع قطعات طلای تزیینی، استیل، برش لیزری انواع ورقه های فلزی به جهت مصارف متفاوت میتواند از جمله قابلیت های دیگر دستگاه برش لیزر محسوب شود . در خدمات برش لیزر ورق استیل و خدمات برش لیزر آلومینیوم و خدمات برش لیزری ورق استنلس استیل میتوان از دستگاه برش لیزری با تواناییهای مختلف استفاده کرد. لذا استفاده از این دستگاهها در صنعت باعث کاهش هزینههای ساخت و ارایه خدمات بهتر در برش لیزر ورق استیل و خدمات برش لیزر آلومینیوم و خدمات برش لیزری ورق استنلس استیل می شوند.

برش لیزر استیل

کاربرد برش لیزری در صنعت همچنین توانسته است قابلیت اطمینان را به شدت افزایش دهد. همچنین برش لیزری استیل یا برش لیزری آهن یا برش لیزری گالوانیزه ما بدون هیچ گونه رنحه شدن و خطایی است . میتوان گفت که این فناوری نوین به گونه ای منحصر به فرد و کاربردی بدل شده که تمام نیاز صنعتگران راتأمین می کند. این صنعت به قطعات برش خورده کاملا دقیق نیاز دارد. بدنه فولاد ضد زنگ 316 از نظر مقاومت در برابر خوردگی، به ویژه در برابر کلرید و محلول کلر، مقاوم تر از گرید 304 است، که این موضوع خود یکی از عوامل افزایش قیمت آن نسبت به استیل 304 است و باعث می شود که گرید 316 ضد زنگ برای مکان هایی که در معرض نمک قرار دارند، مطلوب تر باشد . یکی دیگر از دلایل محبوبیت دستگاه لیزر در برش فلز استیل، هزینه پایین آن است. از مزایای دیگر دستگاه برش لیزر فلزات، عدم نیاز به ساخت قالب برای برش است. بسته به صنعتی که در آن شاغل بوده و انتظاراتی که از دستگاه فلز بر خود دارید، ابعاد و اندازه کارگاه و همچنین ابعاد و اندازه دستگاه لیزر فلزات متناسب با آن، سرعت اجرای لیزر و کیفیت خروجی قطعات از آن، امکان جابجایی دستگاه، میزان و حجم کاری که دستگاه لازم است انجام دهد و بسیاری از موارد دیگر دستگاه برش لیزر متناسب با نیاز شما نیز متفاوت خواهد بود.

دستگاه برش لیزر استیل

قطعات ماشین آلات صنعتی که نیاز به سختی و مقاومت بالاتر دارند . با توجه به تنوع رنگی و مقاومت بالا در برابر اکسیداسیون فلزی، کاربرد این ماده در نمای خارجی ساختمان که با عوامل طبیعی تماس بیشتری دارد کاملا مفید و کاربردی میباشد. در میان اشیاء گوناگونی که با این روش در صف انتظار برشهای ظریف و بسیار دقیق لیزری قرار گرفتند، فولاد به دلیل مقاومت بالا و نقش کاربردی عمیقی که در صنعت داشت بیش از سایر مواد با استقبال روبرو شد. به همین خاطر استفاده از دستگاههای برش لیزری به روز همراه با دانش مهندسی کمک شایانی به حذف خطاهای این مرحله از فرایند ساخت سازه را میکند. دستگاه برش لیزر باعث میشود کیفیت سطح برش بالا رفته در نتیجه در فرایند خمکاری و جوشکاری و کلیه مراحل ساخت خطاها به حداقل برسد. این مقدار کم کربن باعث میشود بعداز عملیات جوشکاری ، همچنان لایه اکسید محافظتی روی سطح حضور داشته باشد . صنایعی که قصد دارند با هزینه ای کم اقدام به تهیه دستگاه برش فلزات نمایند. دیدن آثار برشکاری نیاکان ما و کشف اشیاء باستانی که با ظرافت اعجابآوری تهیه شدهاند، همواره بخش مهم و بزرگی از دنیای هنر و صنعت را تشکیل داده و شگفتی و تحسین همگان را نسبت به خلق این آثار برانگیخته است.  Th is art icle has been c re ated  with the he lp of GSA Content Gen erat or  DE MO​!

این مصارف از کاربرد در موارد تزئینی، تهیه ظروف و برش جهت استفاده در نمای دکوراتیو منازل تا استفاده در صنایع بزرگ و کوچک دیگر و نمای ساختمانی گسترده است. توانایی دستگاه لیزر برش فلز استفاده از خدمات برش لیزر فلز ممکن است برای شما سوال به وجود آمده باشد که یک دستگاه لیزر برش فلز چقدر توانایی و طرفیت دارد؟ با به کارگیری این روش میتوان ورق های استیل با ضخامت های مختلف را به اشکال گوناگونی برش داد. اجرای اشکال هندسی ترکیبی و پیچیده، از دیگر مشخصههایی است که در صنایع دستی با چالش روبرو شده و از ظرافت و دقت در کار میکاهد. با توجه به اهمیت و کاربرد فراوان آن در صنایع مختلف، برش لیزری استیل که کار برش دادن این آلیاژ معروف و پرکاربرد را بسیار راحت کرده است از اهمیت بالایی برخوردار است. از آنجایی که صنایع و فعالیت های زیادی با انواع فلزات و در شکل ها و اندازه های مختلف سر و کار دارند، فرایند برشکاری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ما همیشه در پی آن هستیم که بهترین و مناسبت ترین گزینه را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با خیال آسوده به کسب و کار خود ادامه دهید. استفاده از گاز اکسیژن توسط لیزر، سرعت و دقت بالاتر و کیفیت برش کمتری نسبت به اعمال نیتروژن دارد؛ به کار بردن گاز نیتروژن، دقت کار را بالا میبرد ولی برای برش آهن با ضخامت بالا استفاده نمی شود.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.