حمایت از سازمان بازرسی از بنگاه های دانش بنیان برای رسیدن به تولید و اشتغالزایی

[ad_1]

رئیس سازمان بازرسی در پیام نوروزی خود گفت: قوه قضائیه و سازمان بازرسی در سراسر کشور در تحقق شعار سال «تولید; دانش‌بنیان، اشتغال‌زا «مانند گذشته با تمام قوا وظایف خود را انجام می‌دهد و از شرکت‌های دانش‌بنیان در زمینه تولید و اشتغال‌زایی حمایت می‌کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از سازمان بازرسی کل کشور، ذبیح الله خدائیان، رئیس سازمان بازرسی کل کشور و سخنگوی قوه قضائیه، به مناسبت فرارسیدن سال 1401 هجری قمری و عید نوروز که به همت رهبر انقلاب اسلامی در «بنیاد» تولید شده است. در زمینه دانش، اشتغال زایی» نامزد شد، پیام تبریکی صادر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

“نام خدا

فرا رسیدن سال نو و بهار طبیعت که نشانه قدرت بیکران خداوند متعال می باشد، برای ملت بزرگ ایران، مقام معظم رهبری، سران سرافراز سه قوه، خانواده های معظم شهدا، جانبازان ایثارگران، رزمندگان سرافراز، مسئولین قضایی و خانواده بزرگ سازمان را به تمامی کشور تبریک و تهنیت عرض می نمایم و سالی سرشار از برکت و معنویت را در پرتو توجهات حضرت ولیعصر (عج) و در سایه تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری آرزومندم. حضرت آیت الله خامنه ای (حفظه الله) برای تک تک شما عزیزان. من یک مشکل دارم.

سالی که گذشت سالی پر از امتحانات الهی بود که با عنایت و عنایت ویژه خداوند متعال، رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری (حفظه الله)، حمایت ملت بزرگ ایران و مجاهدت نیروهای مسلح و مختلف گذشت. اقشار و صفحات درخشان دیگر 29 خرداد و ارتقای ظرفیت ها و مهارت ها در زمینه های مختلف از جمله مبارزه با بیماری های عروق کرونر قلب و واکسیناسیون جهانی به تاریخ پرافتخار ایران عزیز افزود.

بی شک قوه قضائیه و سازمان بازرسی در سراسر کشور با رعایت شعار سال «تولید; دانش‌بنیان، اشتغال‌زا «مانند گذشته با تمام قوا وظایف خود را انجام می‌دهد و از شرکت‌های دانش‌بنیان در زمینه تولید و اشتغال‌زایی حمایت می‌کند.

ضمن قدردانی از زحمات بی شائبه تمامی همکاران عزیز قوه قضائیه و سازمان بازرسی کل کشور، امیدوارم سال 1401 همچون سال های گذشته سالی پر از تلاش و کوشش همکاران در اجرای منویات مقام معظم رهبری باشد. انقلاب و تاکید قوه قضاییه و ایجاد فرصت‌های کافی برای خدمت رسانی آسان‌تر، سریع‌تر و مطلوب‌تر در قوه قضائیه.

ذبیح الله خدایان

رئیس سازمان بازرسی کل کشور و سخنگوی قوه قضائیه »

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.