رئیس سازمان زندان ها از کانون اصلاح و تربیت بازدید کرد

[ad_1]

رئیس سازمان زندانها از کانون اصلاح و تربیت بازدید کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، غلامعلی محمدی رئیس سازمان زندان ها همزمان با آغاز سال جدید و در اولین روز از نوروز طبیعت از کانون اصلاح و تربیت تهران بازدید کرد. پیدا شد.

وی در این بازدید که صبح امروز دوشنبه انجام شد از مددجویان در بخش‌ها و خوابگاه‌های مختلف عیادت کرد و از نزدیک با آنان گفت‌وگو کرد و عید نوروز را به آنان تبریک گفت.

• در ماه رمضان فرصت خودسازی را از دست ندهید

رئیس سازمان زندان ها پس از اهدای هدایایی به تمامی مددجویان کانون، سالی پر از خیر و برکت را برای آنان آرزو کرد و گفت: نوروز امسال مصادف با نیمه شعبان و میلاد امام زمان (عج) است که همه خلقت مدیون اوست ضمن اینکه در آستانه ماه مبارک رمضان هستیم که زمینه خودسازی و فرصت توبه را برای مسلمانان و بندگان خدا فراهم کرده است.

محمدی همچنین تاکید کرد: شما عزیزان این مناسبت ها را ارزشمند بدانید و بدانید که اگر بخواهید و از خداوند بخواهید، حتما خداوند شما را در مسیر هدایت، زندگی سالم و خوش زندگی قرار می دهد.

وی خطاب به مراجعین خود یادآور شد: گناهی که به انسان وارد می شود مانند غباری است که در دل او می نشیند و در نتیجه هر چه گناه زیادتر شود آن غبار عمیق تر می شود. اگر انسان گناه را ترک نکند و این غبار از بین نرود، فرصت بازگشت به بزرگسالی سخت می شود و ممکن است نتواند به اصل خود بازگردد، اما شما جوان دل مانند آینه ای هستید که می توانید این را از بین ببرید. خاک از گناه تازه تاسیس حق با شماست

• آرزوی ما این است که همه زندان ها و مراکز خالی از مددجو باشند

رئیس سازمان زندانها خاطرنشان کرد؛ آرزوی ما این است که زمانی برسد که زندان ها و کانون های اصلاح و تربیت از مددجو خالی شود و شما را مددجویان در جامعه و در آغوش گرم خانواده ببینیم. این آرزوی زندانبانان ماست. امیدوارم سال جدید برای همه شما فرصتی برای تلاش و حرکت در مسیر درست باشد.

وی با اشاره به ایام ماه مبارک رمضان گفت: شما مشتریان از فرصت ماه مبارک رمضان استفاده کنید. دعا می کنم و امیدوارم اقدام شما به گونه ای باشد که از این زندان خارج شوید و دیگر به اینجا برنگردید.

محمدی تاکید کرد: ما در سازمان زندان در کنار مددجویان هستیم و تمام تلاشمان بر این است که مهمترین رسالت خود که اصلاح، تربیت و بازپروری مددجویان است را انجام دهیم.

پس از این بازدید رئیس سازمان زندان ها با سربازان یگان حفاظت در ستاد این سازمان دیدار نوروزی داشت و ضمن گفتگوی صمیمانه به تک تک آنان هدایایی نیز اهدا کرد.

* پنج نفر آزاد شدند

در اولین روز نوروز 1401 جمعی از مددجویان کانون اصلاح و تربیت تهران به آغوش خانواده بازگشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، همزمان با بازدید غلامعلی محمدی رئیس سازمان زندان از کانون اصلاح و تربیت استان تهران، 5 نفر از مددجویان به آغوش گرم شما جامعه بازگشتند. خانواده ها.

این مددجویان به دیه و دیه محکوم شدند و با کمک مددکاری و شورای صلح مرکز، زمینه آزادی آنها با پرداخت بدهی 420 میلیون تومانی فراهم شد. همچنین 300 میلیون تومان از این مبلغ توسط خیرین جمع آوری و پرداخت شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.