مطالعه گیت صنعت فن زیلابگ (2) C مقاله کامل

گیت صنعت فن زیلابگ
فن آکسیال زیلابگ, فن زیلابگ

علاوه بر این محیطها، میتوان این مدل فن را در اماکنی با جریان هوای کثیف قرار داد. در صورتی که برای محل مورد نظر خود به یک فن قوی نیاز دارید میتوانید با مشاوران و کارشناسان واحد فروش سایت سلام سرما تماس حاصل کنید تا بهترین مشاوره را به شما ارائه دهند. برای سفارش محصول و دریافت مشاوره رایگان کافی است با شماره 77628933 ارتباط برقرار کنید و در کوتاهترین زمان ممکن محصول خریداری شده را دریافت کنید. برای خرید محصول از طریق وارد کننده فن زیلابگ، باید به سایت سلام سرما مراجعه کنید. این شرکت با رعایت استانداردهای جهانی موفق به کسب گواهینامه رضایتمندی مشتری ISO 9001 و ISO 9002، تندیس حمایت از مشتری، استاندارد ملی ایران، لوح تقدیر و گواهینماه CE گردیده است. این تنوع باعث شده تا مشتری به راحتی، اندازه مورد نظر خود را سفارش دهد. این کمپانی، فن مخصوص خود را که منحصرا برای گلخانهها و مرغداریها طراحی شده، ارائه میدهد. یکی از مواردی که در هنگام طراحی فن زیلابگ مطرح است، انعطاف و استحکام محصولات برای مشتریان است. This da​ta was  do​ne  wi​th the  he᠎lp of GSA Content G en᠎er at or  DEMO᠎.

فن آکسیال زیلابگ

این دستگاه ها به راحتی تعمیر شده و نگهداری از آنها به سهولت امکانپذیر است. دمای داخل گلخانه و مرغداری ها از اصلی ترین فاکتور ها جهت رشد و نمو گیاهان و مرغ ها است و به همین دلیل در برخی ایام فصل پاییز و بهار و کل روز های فصل تابستان این اماکن به تهویه مناسب جهت کاهش دما احتیاج دارند. هواکش سانتریفیوژ یا فن سانتریفیوژ که به فن گریز از مرکز نیز نامیده می شود هوای محیط را پس از مکیدن از طریق چشمی، در جهت عمود بر محود خود به گردش در می آورد و سپس خارج می نماید. مهم ترین ویژگی هواکش سانتریفیوژ صنعتی غلبه بر افت فشاری است که در حین عبور هوا در کانال ایجاد می شود و ساختار عملکرد این فن ها به گونه ای است که هوای ورودی ابتدا در راستای محور پروانه به هواکش وارد شده و سپس در اثر نیروی گریز از مرکزی که مابین پره های فن و بدنه ایجاد شده، افزایش انرژی پیدا می کند و در نتیجه با افزایش فشار استاتیکی مقادیری از سرعت آن کاسته شده و سپس از طریق مجرای خروجی تخلیه می شود. هواکش های آکسیال زیلابگ صنعتی به هواکشهایی میگویند که قطعات آنها از ورق آهن یا احتمالاً آلومینیوم درست شده و معمولاً در کارگاهها و کارخانجات صنعتی بزرگ از آنها استفاده می گردد.

در میان فنهای سردخانهای میتوان بی قاب و یا قابدار بودن آن را انتخاب نمود. این هواکش که تولید آلمان بوده، دارای پوسته موتور، روتور، پره، قاب و توری فلزی است. امکان داشتن قاب برای فن زیلابگ آکسیال وجود دارد. به طور کلی هواکش سانتریفیوژ زیلابگ در مصارفی که در آنها هوا از طریق کانال کشی جابه جا می شود کاربرد دارد. به طور کلی هدف از استفاده فن گلخانه و مرغداری جهت تهویه و تبادل مابین هوای خارج با داخل محیط، جایگزین کردن هوای بیرن و تامین دی اکسید کربن برای رشد گیاهان، کاهش دما در فصول گرم، تعادل رطوبت و در نتیجه کمک به رشد حد اکثری گیاهان می باشد. هواکش سانتریفیوژ زیلابگ، جهت استفاده در اماکنی که هوای ناخالص ، کثیف و دمای بالا دارند گزینه مناسبی است. طراحی پره های هواکش رادیال به گونه ای است که فشار استاتیکی نسبتا بالایی تولید می کند و در کاربرد هایی که فشار بالا و دبی هوای نسبتا پایین مد نظر است گزینه کارآمد و مناسبی می باشد. شرکت زیلابگ ایران که نامی آشنا در زمینه تهویه صنعتی و اسم مشابهی با کمپانی زیلابگ آلمان zheil abegg دارد، از سال 1343 شمسی با استفاده از متخصصین داخلی با طراحی و ساخت اولین نمونه از فن های صنعتی و فن های تهویه مطبوع کار خود را شروع کرد.

این مدل هواکش زیلابگ برای انتقال غبار و دوده، سیرکولاسیون هوای داغ کورهها، تهویه و اگزوست هوای معمولی یا حاوی غبار، ونتیلاسیون، جابهجایی هوا یا گازهای حاوی مواد شیمیایی ساینده و خورنده و انتقال پوشال و هر نوع ماده دیگر در سیستم های انتقال مواد به شکل الیاف استفاده میگردد. فن رادیال به علت پیکر بندی مقاوم و ساختار با استحکامی که دارد در مصارف صنعتی که هدف انتقال گاز یا سایر مواد است استفاده می شود. فن سانتریفیوژ که با نام فن حلزونی نیز شناخته میشود، توانایی کارکرد در محیطهای گرم و داغ را دارد. کلاس عایق بندی موتور فنهای محوری (آکسیال) ZILABEG سری FTP از نوع B و F میباشد و کلاس حفاظتی آنها نیز IP54 و (IP55 سفارشی) است. فن اکسیال معکوس مدل زیلابگ، جریان محور بوده و یکی از مزیتهای آن عبور هوای ورودی و خروجی به موازات هم است. فنهای اکسیال دارای انواع متعدد هستند که می توان به اکسیال دیواری، اکسیال سقفی و بین کانالی اشاره نمود. هواکشهای آکسیال زیلابگ را می توان به دو دسته هواکشهای آکسیال خانگی و هواکشهای آکسیال صنعتی تقسیم بندی نمود. اگر به دنبال تهیه و خرید با کیفیت و اورجینال این محصول هستید، سلام سرما بهترین انتخاب در میان شرکتها است.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.