لیزر فایبر برش انواع فلزات (2)

لیزر فایبر – برش انواع فلزات
برش لیزر فلزات, برش لیزر فلزات صنعتی, دستگاه برش لیزر فلزات

به زبان ساده تر می توان گفت که این دستگاه ها با به روز ترین تکنولوژی ها مجهز شده اند، بنابراین می توان با خیال راحت از آن ها کمک گرفت.اگر در مورد نوع برش ها و یا قدرت آن کنجکاو شده باشید، بهتر است بدانید که قدرت مورد استفاده برای برش دادن مواد مختلف در دستگاه برش غیر فلزات، قابل کنترل و تنظیم کردن می باشد. برش واترجت: در برش واترجت با استفاده از فشار آب فلزات را بسیار دقیق برش می دهند. برشهای بدست آمده توسط لیزر دقیق تر از آن است که با هر روش دیگری برای برش فلزات قابل انجام است. از طرفی میزان برق مصرفی فایبر در مقایسه با سایر مدلهای دستگاه لیزر فایبر برش فلزات نیز پایینتر است. معمولاً دستگاه برش لیزر فلزات برای دستگاه های الکترونیکی گزینه خوبی محسوب می شود و روی اندازه های فوق العاده کوچک کار می کند. فلز را نمی توان فقط با بی احتیاطی برش داد، زیرا باعث ایجاد سوراخ و سایر ناسازگاری ها در لبه های بریده شده می شود.

برش لیزر فلزات

لیزرهای الیافی معمولاً دو تا سه برابر با انرژی کمتری از لیزرهای CO2 با همان قدرت کار می کنند. دستگاه برش لیزر جهت برش و حکاکی انواع متریال فلزی و غیر فلزی مورد استفاده قرار میگیرد و در واقع با یک دستگاه شما میتوانید هم سفارشات خدمات لیزر معمولی و هم سفارشات مختلف فلزات تا ۱٫۵ میلیمتر را انجام دهید . این دستگاه به سه دسته اصلی تقسیم می شود که با هم بررسی می کنیم. برای بررسی ضخامت برش لیزر باید چند عامل را تجزیه و تحلیل کرد . اگرچه می توانید روش های برش دیگری را پیدا کنید که ارزان بوده و از مدت ها قبل ترجیح داده می شوند، اما نمی توانید از امتیازات مثبت برش لیزر چشم پوشی کنید. قبل از هر چیز دیگری ، بدانید که چقدر بودجه و توانایی خرید دارید. و موارد دیگری اشاره کنیم، دستگاه های برش غیر فلزات بر پایه CO2 هستند و می توانند انواع حکاکی و یا برش های مختلف را روی مواد مورد نظرتان انجام دهند. ساخت و انواع قطعات طلای تزیینی، استیل، برش لیزری فولاد به جهت مصارف متفاوت میتواند از جمله دیگر قابلیت های دستگاه برش لیزر محسوب شود.

برش لیزر فلزات صنعتی

برش لیزری فلزات در کمترین زمان ممکن،با کمترین هزینه،بالاترین دقت و بدون کوچکترین آسیب به سطح فلز میتواند هرآنچه مورد نیاز شما باشد را تولید کند.شما دیگر نیاز به ساخت قالب های متعدد ندارید و تمام قطعات شما به صورت یکسان و بدون کوچکترین خطا برش میخورد. انواع حکاکی و برش متریالهای فلز و غیرفلز با دقت و سرعت بسیار بالا یکی از مزایای این دستگاه ها میباشد. از انواع دستگاههای برش لیزر فلزات میتوان مدلهای دستگاه برش فلزات با لیزر RT1530G2 ،RT1530G3 ،RT1530H3 ، RT2060H5 و RT1530A3 را در توانها مختلف نام برد که برای برش از سورس فایبر استفاده میکنند. نکته ای که باید در نظر داشته باشید آن است که این دستگاه ها نیز همانند هر ابزار دیگری، دارای انواع مختلفی هستند که از نظر میزان هزینه، اندازه، کیفیت کار و … این یک مزیت عمده از نظر کاهش نیازهای نگهداری و هزینه های عملیاتی است. نکته بسیار مهمی که باید بدانید آن است که در این روش، هم خواص فیزیکی ماده و هم ویژگی های مکانیکی اش به طور کامل حفظ شده و هیچ گونه آسیبی به آن ها نخواهد رسید.پایین بودن احتمال خطا نیز از دیگر مزیت های فوق العاده به شمار می رود. اگر به طور تصادفی اتفاق بیفتد می تواند باعث سوختگی شدید شود.  Th is data h as  be᠎en wri tt᠎en wi th G​SA​ C​on​tent​ G en erator Demoversi​on!

دستگاه برش لیزر فلزات

بنابراین اگر قصد استفاده از آن ها را دارید، ایده های تان را محدود نکنید.در دستگاه های برش غیر فلزات، از لیزر CO2 استفاده می شود که در واقع نوعی لیزر مولکولی از نوع گاز به شمار می رود. که البته امروزه تنها از دو نوع جامد و گاز آن بهره گیری میکنند . این نوع برش که امروزه برای فلزات مختلف ( آلومینیوم، استیل ، آهن ، برنج، گالوانیزه و …) به کار می رود خلاقیت و سرعت کار را افزایش داده و مزایای بسیاری دارد که ادامه ی این مقاله به بررسی آن می پردازیم. اما بهتر است بدانید که امروزه به کمک دستگاه های برش غیر فلزی، قابلیت ایجاد برش هایی بسیار تمیز و دقیق روی این مواد ایجاد شده است. خرید واترجت قسطی : فروش اقساطی دستگاه واترجتتعداد بازدید : 799 خرید واترجت قسطی : طرح ویژه فروش اقساطی دستگاه واترجت برای همکارانی که نیاز به دستگاه های برش واترجت دارند ، با اقساط بلند مدت و کوتاه مدت. همانطور که در متن به آن اشاره شد، دستگاه های برش غیر فلزات قابل استفاده برای موادی با جنس های بسیار گوناگون می باشند، در ادامه ما قصد داریم تا برخی از کاربردهای دستگاه برای مواد مختلف را به شما توضیح دهیم تا اطلاعات بیشتری درباره آن ها کسب کنید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.