کیفیت ارائه این گونه از خدمات بالاست

کیفیت ارائه این گونه از خدمات بالاست
برش لیزر فلزات, برش لیزر فلزات صنعتی, دستگاه برش لیزر فلزات

از نظر دقت برش، پلاسما حدود ۱ میلی متر است، در حالی که دقت لیزر می تواند به عرض ۰٫۲ میلی متر برسد. برای برش فلزات با قطر بیشتر از 1 میلی متر باید از دستگاه های برش لیزر با توان 300 وات و بیشتر استفاده کرد. به منظور خرید دستگاه های برش فلزات در مدل های مختلف نیز این امکان برای شما میسر گشته است. لازم به ذکر است این موضوع را نیز بیان کنیم که این دستگاه دارای دقت بالایی است، اما این دقت بر اساس ضخامت فلزات مورد نظر است یعنی به کار بردن هر نوع فلز دارای یک دقت متفاوت برای برش می باشد. در لیزر فایبر برخلاف CO2 هیچ کدام از قطعات و یا آینه های به کار رفته در آن حرکتی نداشته و ثابت اند و به همین دلیل از نظر هزینه کلی بسیار سودمندتر خواهند بود. از طرفی به دلیل دقتی که در انجام کار دارد نتیجه کار بسیار زیبا و چشم نواز خواهد شد و به همین دلیل بیشتر مورد توجه صنعتگران قرار گرفته است. ​This artic᠎le h᠎as be᠎en do᠎ne ​by GSA Co nten t ᠎Ge ne᠎rator ᠎DEMO​.

برش لیزر فلزات صنعتی

یکی دیگر از مزایای مهم برش لیزر فلزات این است که هنگام برش دادن انواع فلز ها می توانید اطمینان داشته باشید که به هیچ وجه ممکن فشار فیزیکی به آن ها وارد نخواهد شد و این کار در نهایت مانع از به وجود آمدن هرگونه له شدگی و چین و چروک می شود. به طور کلی می توان گفت دستگاه برش لیزر فلزات یک نوع دستگاه کاملاً فوق العاده و پیشرفته ای است که از آن برای برش دادن انواع مختلفی از فلزات و سایر متریال های دیگر در بسیاری از صنایع مختلف استفاده خواهد شد. در پاسخ باید گفت : بله . انتخاب دستگاه برش لیزری به عوامل مختلفی بستگی دارد، علاوه بر حداکثر اندازه قطعه کار که باید پردازش شود، حداکثر ضخامت برش و اندازه عرض ورق اولیه، بیشتر نیاز به در نظر گرفتن جهت توسعه آینده کار دارد. دستگاه برش لیزر را می توان در انواع مختلفی خریداری و مورد استفاده قرار داد.

برخی از تغییرات عمده ای که می بایست در این نوع از دستگاه های لیزر اعمال کرد تا بتواند فلزات را برش دهد، تغییر هد دستگاه به هد مختص دستگاه برش فلزات است. با اعمال تغییرات در دستگاه های برش لیزر غیر فلزات، می توان آن ها را به دستگاه برش فلزات تبدیل کرد. برش واترجت: در برش واترجت با استفاده از فشار آب فلزات را بسیار دقیق برش می دهند. برای این منظور وجود قطعات یدکی کاربردی در آن ها از جمله: موتور آن ها بسیار مهم است. موتور این دستگاه ها، یکی از نکات قابل توجه تا پیش از خرید آن هاست. چرا که به طور کلی موتور آن می تواند روی قیمت دستگاه برش لیزر مدنظر شما نیز تأثیرگذار باشد. تیوب لیزر نصب شده بر روی دستگاه ها قابل تعویض و ارتقاء می باشد به شرط آنکه پاور تغدیه دستگاه نیز متناسب با تیوپ لیزر انتخاب و تغییر نماید. با استفاده از دستگاه برش لیزر فلزات، می توان به راحتی هر یک از فلزات را در ابعاد و اندازه های مختلف برش داد.

برش لیزر فلزات

برای برش فلزات در ابعاد و اندازه های مختلف، نیاز به دستگاه برش لیزر فلزات دارید. شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که دستگاه برش لیزر فلزات چیست ؟ نحوه کارکرد آن به این صورت است که اشعه لیزر در نوک دستگاه ذخیره شده و با پخش آن روی ماده مورد نظر ، عمل برش را انجام می دهد . شما می توانید دستگاه مورد نظر را در سیمای شهر خریداری کنید. سوال : آیا می توان دستگاه برش لیزر غیر فلزات را به دستگاه برش فلزات تغییر داد؟ لیزر دی اکسید کربن یکی از قدیمی ترین و بهترین مارک دستگاه برش لیزر است. این دستگاه ها از بهترین موتورها، قطعات یدکی اورجینال و اصلی در قالب معروفترین برندها و مدل ها، تولید و عرضه می شوند. به همین جهت در طراحی و تولید این دستگاه ها، معمولا از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می شود. دستگاه با القای ولتاژ بالا به تیوپ لیزر، باعث شلیک لیزر از سر تیوپ می شود.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.