جهاد فرهنگی آیت الله ری از خدمات بی نظیر ایشان است

[ad_1]

جهاد فرهنگی آیت الله ری از خدمات بی نظیر ایشان است

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در پیامی در پیامی درگذشت مرحوم ری شهری با تاکید بر اینکه آن مرحوم در سنگرها و مناصب مختلف خدمت منشأ آثار و برکات فراوانی شد.

به گزارش ایسنا، متن پیام حجت الاسلام محمدجواد حاج علی اکبری به شرح زیر است:
ارتحال عالم مجاهد و انقلابی آیت الله محمدی ریاشهری
این امر باعث تأسف و تأثر بسیاری شد.
این عالم فرهیخته که از مبارزان انقلاب اسلامی و از ارادتمندان امام راحل و نهضت اسلامی بود، پس از پیروزی انقلاب اسلامی در سنگرها و مناصب مختلف خدمتی، منشأ آثار و برکات فراوانی شد.
مجاهدت وی در دادگاه های انقلاب و حفاظت از ارتش انقلاب و پس از آن تلاش های خستگی ناپذیر برای تأسیس وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی به ویژه در مقابله سرسختانه با گروهک ها و گروه های انحرافی از خدمات ارزنده وی است.
خدمت خالصانه در مقام نمایندگی در حج و زیارت و تلاش برای ادای حج ابراهیمی و خدمت در حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (علیه السلام) از فضایل ماندگار ایشان است.
جهاد فرهنگی آیت الله ری شهری با احیای معارف اهل بیت عصمت و طهارت به ویژه میراث بی بدیل حدیث شیعه با گردآوری و تدوین ده ها جلد کتاب قرآن، حدیث و دایره المعارف تاریخی و همچنین تأسیس دایره المعارف های علمی به مراکز تحقیقاتی و پژوهشی. ترویج فرهنگ اهل بیت عصمت و طهارت. شخص این دنیا بزرگوار است.
به نمایندگی از نمایندگان ولی فقیه در استان ها و ائمه اطهار و اعضای شورای سیاستگذاری ائمه اطهار(ع)
این مصیبت وارده را به رهبر فرزانه انقلاب و حوزه های علمیه به ویژه طلاب و علاقه مندان به ایشان بویژه مردم مؤمن و انقلابی شهرستان به ویژه فرزندان و خانواده های معزز این عالم فرزانه تسلیت عرض می نمایم.

درود بر شما و خداوند شما را بیامرزد و برکت دهد

1401/1/2

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.