مرکز مجاز و تخصصی راه اندازی و تعمیر سردخانه

مرکز مجاز و تخصصی راه اندازی و تعمیر سردخانه
سردخانه

انتخاب نوع سردخانه با توجه به مبرد آن، انتخابی مهم و اساسی است. محاسبات تحمل وزن بازوها و کفپوش ها براساس بار یکنواخت و گسترده، با توجه به نیاز مشتری برای هر طبقه انجام می گیرد. ویژگی ریلی بودن، از تکنولوژی های جدیدی است که برای از بین بردن راهروهای اضافی و همچنین استفاده بهینه از فضای موجود انبار در قفسه ایزی راک ریلی مورد استفاده قرار می گیرد. مواردی که در بالا ذکر شد با تفاوت اندکی می توانند قفسه ایزی راک و قفسه پانل راک را از یکدیگر متمایز سازند. از سردخانهها در صنایع دارویی و الکترونیکی نیز استفاده میشود. برای انجام این امر برانکارد در داخل کابین توسط ریل هایی بسیار با کیفیت به صورت کشویی در محور طولی سردخانه حرکت داده میشود. در محصولات برودتی اگر بدنه دستگاه از عایق خوبی برخوردار نباشد هوا داخل که توسط سیستم سرمایشی سرد شده است به بیرون منتقل شده و در نتیجه هوا گرم جایگزین خواهد شد و در این صورت موتور و یا کمپرسور بالاجبار به صورت دائم به کار خود ادامه میدهد و افزایش مصرف برق را به دنبال خواهد شد. سردخانه به محیطی گفته می شود که می توان دما و رطوبت داخل آن را کنترل کرد و جهت نگهداری مواد غذایی برای طولانی مدت تنظیم نمود. This da​ta h​as be​en wri tt en ​by G SA᠎ C on tent Gen᠎erat or D᠎emover sion!

قفسه ایزی راک چیست و چه مزایایی دارد؟

فریمهای این نوع قفسه بندی متشکل از ستون های دهانه بسته جهت استقامت بیشتر به همراه بادبندهای افقی و مورب و بیس پلیت کف با عرضها و طول های مختلف می باشد. فاصله بین دهانه های قفسه پانل راک متغیر بین 100 الی 300 سانتی متر اما در قفسه ایزی راک قابلیت افزایش طول دهانه ها تا 220 سانتی متر است. قفسه ایزی راک چیست و چه مزایایی دارد؟ قفسه پانل راک چیست و چه مزایایی دارد؟ برای انگور که نیاز به گوگرد دارد باید اتاق مخصوص در نظر گرفت. یکی از مهمترین موضوعاتی که در شروع هر پروژهای باید در نظر داشته باشید، مشاوره دقیق با افراد کارشناس و مجرب است؛ در این صورت متضرر ضرر و زیانهای مالی در طول پروژه خود نخواهید شد. گاز آمونیاک سمی و قابل اشتعال بوده و از این جهت سیستم آن باید به صورت مداوم بررسی شود. در سالهای اولیه سردخانهها بیشتر به صورت یخچالهایی با فضای کوچک ساخته میشد.

تورم در آمریکا در روزهای گذشته به شدت افزایشی بوده و قیمت سوخت در این کشور به بالاترین میزان خود رسیده است. به دنبال این تورم ویدیویی منتشر شده که اشکهای یک شهروند آمریکایی از افزایش شدید قیمت سوخت در این کشور را نشان میدهد. آخرین آمار نشان میدهد که نرخ تورم در آریزونا 3 درصد بالاتر از نرخ تورم ملی است. در ادامه خبرنگار گفت:« شهر فینیکس در آریزونا بالاترین نرخ تورم را در آمریکا دارد. در ادامه خبرنگار این شبکه تلویزیونی گزارش داد، برای بررسی موضوع تورم به یک رستوران در فن سردخانه ای زیلابگ آریزونا آمده ایم. در ادامه صاحب این رستوران گفت، معمولا ما این مواد غذایی را به مبلغ یک دلار خریداری میکردیم، اما حالا بهای آن به ۱.۸ دلار رسیده است. وضعیت تا این حد بد نبوده است. مواردی همچون ویژگی ها و مزایای آن ها را بیان می کنیم و در نهایت تفاوت های آن ها را به تفصیل شرح می دهیم تا بتوانید اطلاعات مناسب و درستی از آن ها داشته باشید تا در نهایت بتوانید دست به انتخابی آگاهانه از قفسه انبار خود بزنید.

استفاده از گاز آمونیاک به علت داشتن صرفه اقتصادی در سردخانه های صنعتی بسیار متداول می باشد. ساخت سردخانه صنعتی میتواند شامل مراحل ساخت سردخانه میوه نیز باشد. سردخانه های ساخت EIG دارای انواع مختلفی می باشد که از جمله آنها می توان به سردخانه های تک کابین، دوکابین، سه کابین و 4 کابین اشاره نمود، تمامی سردخانه ها دارای 1 سال گارانتی تضمینی و 10 سال خدمات پس از فروش EIG می باشد. قفسه بندی انبار بر اساس نوع محصولی که در انبار نگهداری می شود و همچنین فضای در دسترس، انتخاب می شود.انواع مختلفی از قفسه بندی انبار موجود است که میتوان با درنظر گرفتن مزایا و ویژگی های هر کدام، به انتخاب درستی از قفسه بندی دست زد.اوژن سیستم جهان انواع مختلفی از قفسه های انبار را طراحی، تولید و اجرا کرده است که می توان به مواردی از انواع آن ها اشاره کرد. چنانچه نیاز باشد محصولی به شهر یا کشور دیگری صادر شود میتوان آنها را درون این سردخانههای متحرک قرار داد که توسط کشندههای قوی جابهجا میشوند.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.