گیج ویکا ایران ابزار دقیق

گیج ویکا – ایران ابزار دقیق
گیج ویکا , گیج فشار ویکا

این ابزار با توجه به قطر ۱۶۰ میلیمتری خود شناخته میشود. اندازه صفحه نمایش این ابزارها متغیر است و با توجه به این تغییرات شما میتوانید در فضاهای باز یا در فضاهای محدود از اندازههای مختلف آنها استفاده کنید. از معروف ترین تجهیزات مورد استفاده از این کمپانی در صنعت کشور میتوان به گیج ویکا و ترمومتر و ترانسمیترهای فشار اشاره نمود. فعالیت شرکت ویکا به بیش از ۶۰ سال پیش بر می گردد شرکت ویکا به عنوان یک شرکت آلمانی در بیش از ۴۰ کشور دنیا فعالیت داشته باشد و تولید محصولات خود را در دو کشور آلمان و لهستان تولید می کند. شرکت ویکا (Wika) یک شرکت آلمانی معتبر می باشد و به عنوان یک شرکت مشهور و متخصص در زمینه تولید تجهیزات ابزار دقیق و در زمینه تکنولوژی های اندازه گیری شناخته شده است. شرکت WIKA هم اکنون بزرگترین تولید کننده ابزارهای اندازه گیری دما و فشار در جهان می باشد. از این محصول برای اندازه گیری فشار از ۰ تا ۴۰۰ بار استفاده میشود و امکان اتصال آن به دیافراگم هم وجود دارد. برای اندازه گیری فشار نقاطی که دارای فشار بیش از حد دیفرانسیل می باشند. گیج فشار دیفرانسیل Wika 732.14، برای اندازه گیری فشار های کاری زیاد، محیط های تهاجمی، همچنین برای اندازه گیری فشار سیالات گازی و مایع آلوده، چسبناک و تهاجمی، نظارت و کنترل پمپ، نظارت بر فیلتر اندازه گیری سطح در مخازن بسته کاربرد دارند.

گیج فشار ویکا

 Po​st has  be en c reat ed wi​th the ᠎he​lp of G SA Co ntent  Gene​rator  DEMO.

اندازه گیری فشار دستگاه های هیدرولیکی،کمپرسورها،صنایع کشتی سازی،بویلر ها و… این نوع پرشر سویچ ها با قطر 100 و 160 میلی متر در حالت ثابت کل محدوده فشار را اندازه گیری می کنند، در حالت نوسانی 0.9 و مدت زمان کوتاهی 1.3 کل محدوده فشار را اندازه گیری می کنند. این گیج فشار ویکا در سه سایز 63 و 100 و 160 میلیمتر در محدوده رنجی 1- الی 1600 بار می باشد. گیج های فشار ویکا 232.50 و 233.50 با صفحه نمایش با قطر 63 میلی متر (2.5 اینچ)، 100 میلی متر (4 اینچ) و 160 میلی متر (6 اینچ) عرضه می شوند. گیج فشار WIKA مدل 232.50 را می توان یکی از شناخته شده ترین و پرمصرف ترین فشارسنج ها در بازار ایران نام برد. این پرشر سویچ در مواردی که فشار فرآیند باید به صورت محلی نشان داده شود و در همان زمان، مدار ها باید عوض شوند، کاربرد دارند. پرشر سوئیچ گیج ویکا PGS23 مطابق با استاندارد DIN 16085 ساخته شده است و در مواردی که فشار فرآیند باید به صورت محلی نشان داده شود و در همان زمان، مدار ها باید عوض شوند، کاربرد دارند.

در حال حاضر شرکت ویکا شامل شبکه ای از صدها شرکت در بیش از 40 کشور جهان است. در حال حاضر در سطح بازار، ابزارهای مختلفی برای اندازه گیری فشار وجود دارد و از برندهای متفاوتی هستند که یکی از معروفترین آنها گیج فشار ویکا (مانومتر ویکا) است. گیج فشار ویکا یکی از با کیفیت ترین و پر فروش ترین برندهای گیج فشار در سرتاسر دنیا می باشد. گیج فشار لوله بردون ویکا 111.16، در سیستم تهویه مطبوع و سیالاتی که با آلیاژ مس خورندگی ندارند مورد استفاده قرار می گیرند. گیج فشار کپسولی ویکا 612.20 درسیستم های پنوماتیک با فشار کم و محیط مایع، گازی یا خشک که باعث خوردگی آلیاژ مس نمی شود، مناسب است. برای مشاهده سایر اطلاعات این مدل به کاتالوگ گیج فشار کپسولی ویکا 632.50 و 633.50 مراجعه فرمایید. برای مشاهده سایر اطلاعات این مدل به کاتالوگ گیج فشار ویکا 232.50 و 233.50 مراجعه فرمایید. گیج فشار ویکا 232.50 و 233.50 با قطر 63 میلی متر در حالت ثابت 4/3، در حالت نوسانی 3/2 و در مدت زمان کوتاهی کل محدوده فشار را اندازه گیری می کنند.

بنابراین دستگاه انتخابی برای محدوده فشار بین ۰ تا ۴۰۰ بار تفاوت زیادی با دستگاه انتخابی بین ۰ تا ۱۶۰۰ بار دارد. پرشر سویچ گیج دیفرانسیل، ورژن S1 مجهز به سیستم تخلیه فشار در مواقع اضطراری (Blow-out device) و ورژن S3 مجهز به دیافراگم جامد دیواری و سیستم تخلیه فشار در مواقع ضروری می باشد و در حالت ثابت کل محدوده فشار و در حالت نوسانی 0.9 کل محدوده فشار را اندازه گیری می کنند. همچنین ورژن S1 مجهز به سیستم تخلیه فشار در مواقع اضطراری (Blow-out Device) و ورژن S3 مجهز به دیافراگم جامد دیواری و سیستم تخلیه فشار در مواقع ضروری است. این مبدلها که مدلهای مختلفی دارند، در دستگاههای دیجیتال از نوع مبدلهای رزونانس کننده هستند که داده به دست آمده را تبدیل به داده دیجیتال به صورت تابعی از فشار میکند. این گروه از محصولات ویکا شامل مدلهای مختلفی میشوند که امکان تغییر در اندازه صفحه آنها وجود دارد.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.