سفارش لیبل حرارتی

درونی بیرونی

اگر محصول شما در معرض عناصر خارج سفارش لیبل حرارتی از منزل (باران، خورشید و غیره) قرار می گیرد، برای زنده ماندن در این عوامل محیطی سخت، به یک ماده مصنوعی انتقال حرارت نیاز است. ما برچسب‌های انتقال حرارتی و ترکیب‌های روبانی را ارائه می‌کنیم که تا 10 سال در فضای باز دوام می‌آورند.

 

طول عمر برچسب

با دانستن مدت زمانی که برچسب علاوه بر عوامل محیطی باید خوانا باشد، به شما در شناسایی راه حل بهینه کمک می کند. به عنوان مثال، اگر برچسب فقط به مدت شش ماه به خوانایی نیاز دارد و نیازی به مقاومت در برابر مواد شیمیایی، رطوبت و سایش ندارد، یک برچسب کاغذ حرارتی مستقیم به بهترین وجه نیاز شما را برآورده می کند. با این حال، اگر برچسب در معرض مواد شیمیایی متوسط ​​قرار گیرد و روی کالایی باشد که به مدت 10 سال استفاده می شود یا بیش از سه سال در خارج از خانه نگهداری می شود، یک برچسب مصنوعی انتقال حرارتی لازم است.

 

سرعت چاپ

این یک نکته کلیدی است، زیرا انتخاب مواد و روبان بر حداکثر سرعت چاپ تأثیر می گذارد. به طور معمول، برچسب های مصنوعی متن و بارکد با کیفیت بالاتر از 6 آی پی تولید نمی کنند، و برای چاپ با 12 آی پی یا بالاتر، یک برچسب کاغذ انتقال حرارتی با یک نوار مومی با سرعت بالا لازم است.

 

چاپ تاریکی

افزایش تاریکی چاپ هنگام چاپ با سرعت های بالاتر ضروری است تا بهترین نمرات بارکد ANSI و کیفیت چاپ را بدست آورید. هنگام استفاده از روبان های رزین که به انرژی اضافی نیاز دارند، تیرگی چاپ بیشتری نیز لازم است.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.