نقطه حیرت غربی ها – ایسنا

[ad_1]

این روزها که از خاورمیانه و کشورهای اسلامی صحبت می کنیم، کلماتی مانند داعش، جنگ، ناامنی و درگیری به گوش می رسد. آنچه در ابتدای این نام به ذهن متبادر می شود، جنگ های سوریه، عراق، یمن، بحرین، افغانستان و غیره است.

به گزارش ایسنا، این بخشی از ایده است، اما مهمتر از موضوعی که گریبانگیر همسایگان ایران و غرب شده است، امنیت کامل ایران از نفوذ گروه های تروریستی است که در محاصره جنگ و درگیری است. تعجب آورتر این است که در غرب که چندین هزار کیلومتر با مرکز فعالیت گروه های تروریستی فاصله دارد، گروه های وابسته به داعش بمباران می شوند، اما ایران که به مرکز درگیری ها مرتبط است، حتی از این بابت احساس خطر نمی کند. . .

آنچه در این زمینه از همه مهمتر است قدرت اطلاعاتی ایران در جلوگیری از نفوذ گروه های تروریستی فعال در منطقه است که برای همگان از شرق تا غرب علامت سوال بزرگی ایجاد کرده تا جایی که جوابی برای آن پیدا نمی کنند و او در شگفتی است. این عدم پاسخگویی

این برای ایرانیان مهم اما ملموس است و حضور بی‌گمان سربازان گمنام امام زمان (عج) در ایجاد امنیت 24 ساعته است که آرامش را برای ایرانیان به ارمغان آورده است.

شاید اگر ناامنی همسایه ها نبود، فعالیت سربازان گمنام امام زمان (عج) به اندازه آنها با اخلاص قابل لمس نبود، اما این حادثه در همسایگی ما باعث شده تا وجود این نیروها ملموس است و همه بر قدرت و اهمیت این نیروها تاکید دارند. امنیت ایران اسلامی را بیشتر بشناسید.

بی شک یکی از ویژگی های موفقیت سربازان گمنام امام زمان (عج) در این زمینه، اطاعت محض از فرامین مقام معظم رهبری است که همواره دستورات ایشان را اجرا می کردند و از هیچ کدام تخلف نمی کردند. . این ویژگی از زمان انقلاب وجود داشته و حتی تقویت شده است.

لذا باید قدردان زحمات آنان باشیم و آنان را در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی تقویت کنیم. زیرا این انجمن تضمینی برای تداوم انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.