سرمدی: در شهرهای دور افتاده مردم مشکل اشتغال دارند

[ad_1]

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی می گوید: در حوزه هایی مانند اسدآباد که شهرستانی دور افتاده است و جمعیت آن از نظر سطح درآمد و میزان اشتغال مشکل دارند، طبیعتا مشکلاتی وجود دارد و هنوز به نقطه ای نرسیده ایم. اعتماد قابل اعتماد وضعیت مردم را حل کند.

کیومرث سرمدی واله در گفت وگو با ایسنا، درباره کمبودهای حوزه انتخابیه خود به دلیل حضور نمایندگان در تعطیلات نوروزی، گفت: به طور کلی بخشی از مشکلات مردم در سراسر کشور مانند بیکاری و اشتغال جوانان وجود دارد. و یا مشکلات معیشتی و سطح درآمد بسیاری از خانواده‌های آسیب‌پذیر، البته در حوزه‌هایی مانند اسدآباد که از دورافتاده‌ترین شهرها هستند و جمعیت آن از نظر سطح درآمد و میزان اشتغال مشکل دارند، این مشکلات وجود دارد. و با تلاش دولت و مجلس همچنان قابل اعتماد است.

وی افزود: لازم به ذکر است امسال دولت برای کنترل کالاهای اساسی به دو صورت فراوانی و در دسترس بودن پول تزریق کرد و همچنین در بحث کنترل قیمت، مردم با قیمت های گزاف کالاهای اساسی مواجه نشدند. این اثری است که شایسته تقدیر و تلاش مشترکی است که دستگاه های حاکمیتی به آن توجه کردند.

یکی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: خوشبختانه امسال با توجه به اینکه مشکل بیماری عروق کرونر قلب کم شده است، بحث بازار، فعالیت و نشاط مردم و بحث سفرهای عید به بحث گذاشته شد. و جابجایی ها با دو سال گذشته بسیار متفاوت است.” آنها در چند سال گذشته از نظر روحی و روانی آن را نداشته اند.

سرمدی وله افزود: به دلیل مشکلاتی که حل آن نیاز به توجه بیشتری دارد طبیعتا در حوزه ها وجود دارد.

معاون اسدآباد در خصوص سفرهای استانی و عملکرد رئیس جمهور گفت: یکی از گلایه های ما از رئیس جمهور و کارکنان دولت این است که تا به حال به استان همدان و شهر اسدآباد سفر نکرده اند و امیدواریم در فصل بهار شاهد این سفر باشیم. نتایج مثبت آن برای مردم استان باشد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.