این ناهماهنگی در بین سازمان های برگزار کننده مسابقه فوتبال در مشهد مشهود است

[ad_1]

رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراها مجلس شورای اسلامی؛ وی تاکید کرد: اتفاقات پیرامون بازی فوتبال ایران و لبنان در مشهد ناشی از سوء مدیریت و ناهماهنگی بین دستگاه های برگزار کننده است و کمیسیون تا حصول نتیجه، تشکیل کمیته و بررسی دقیق مستندات این موضوع را پیگیری خواهد کرد. .

محمدصالح جوکار در گفت وگو با ایسنا، در تشریح جلسه امروز (دوشنبه 15 فروردین ماه) کمیسیون و شوراها، اظهار کرد: در پی مأموریت رئیس کمیسیون و شوراها برای بررسی وقایع مشهد در رابطه با بازی اولین جلسه کمیسیون امروز با حضور روسای ارگان های ذیصلاح از جمله وزیر ورزش، نماینده وزارت کشور، نیروی انتظامی و رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد.

وی افزود: در بازی فوتبال ایران و لبنان شاهد بودیم که چند زن بلیت خرید پشت ورزشگاه ایستادند و مسائلی پیش آمد که رئیس جمهور ابتدا برای بررسی وزیر کشور آمد. رئیس سپس به کمیته امور داخلی دستور داد تا موضوع را جدی بگیرند. ناهماهنگی دستگاه ها در اجرای این مسابقه کاملا مشهود است.

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در شرایط خاصی که مشهد در ایام نوروز داشت، برگزاری این مسابقات در ورزشگاه امام رضا (ع) بسیار سخت بود و می توانستند با بهتری مسابقات را در تهران برگزار کنند. مدیریت. از سوی دیگر نکته ای که کاملا مشهود است عدم هماهنگی دستگاه ها و عدم تعامل مناسب بین آنهاست. از سوی دیگر می بینیم که شورای مشورتی که بتواند به عنوان اتاق فکری برای هدایت سناریوهایی که باید دست به دست هم داده و با حضور پرشور تماشاگران انجام می شد، وجود نداشت.

وی افزود: آنچه مشهود است ناهماهنگی داخلی است و شاهد اتهاماتی به یکدیگر هستیم که قابل قبول نیست. در این جلسه مقرر شد تا روز پنجشنبه تمامی اسناد، مکاتبات و مصوبات به مجلس ارسال شود تا علت حضور 23 هزار تماشاگر و ناهماهنگی مشخص شود. همچنین کمیته ای برای بررسی مستندات تشکیل خواهد شد و احتمالا بررسی میدانی خواهیم داشت. در نهایت گزارش کتبی به هیئت رئیسه مجلس ارائه می شود.

جوکار در پایان خاطرنشان کرد: تا زمانی که اطلاعات جمع بندی نشود نمی توان آسیبی به آن وارد کرد. اما در آینده نزدیک این گزارش را به صورت کامل ارائه خواهیم کرد تا مردم بدانند به این موضوع رسیدگی شده است. ما به دنبال استیضاح وزیر نیستیم بلکه می خواهیم عوامل را بررسی کنیم. شکنندگی مدیریت کاملا مشهود است و این فقط به وزارت ورزش مربوط نمی شود، بلکه همه مجموعه های برگزار کننده را نیز شامل می شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.