دهقان: شرایطی را برای حضور زنان در استادیوم ها فراهم کنید

[ad_1]

نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی از مدیران کشور خواست تا شرایط را برای حضور بانوان در ورزشگاه فراهم کنند و با عاملان حوادث مشهد در بازی ایران و لبنان برخورد کنند.

به گزارش ایسنا، الهویردی دهقانی در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق بین دستورات خود با اشاره به محتوای اقتصادی انتصاب هر ساله از سوی مقام معظم رهبری، گفت: باید توجه داشت که تولید و ایجاد شغل اولویت اصلی آنهاست.

نماینده مردم ورزقان در مجلس از لزوم همکاری مراکز صنعتی خبر داد و گفت: مسئولان اجرایی به ویژه دانشگاه و صنعت کشور تکنیک های تولید کشور را تجاری سازی کنند. شرکت های دانش بنیان باید از علم روز برای افزایش راندمان، کیفیت، کمیت و در نهایت کاهش هزینه ها استفاده کنند.

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس یازدهم از تیم مذاکره کننده خواست تا خروج نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران از لیست تروریست های مورد ادعای دشمنان را در توافق نامه های لغو تمامی تحریم ها لحاظ کنند.

از پول ملی کشورها در تجارت استفاده کنید

دهقانی تاکید کرد: هرگونه معامله بدون لغو تحریم ها یک معامله موقت یا نیرنگ است. سیاست تحریم های ناکارآمد باید در هر شرایطی با جدیت دنبال شود. من از دولت می خواهم که از پول ملی کشورها در تجارت استفاده کند و سیاست حذف تدریجی دلار آمریکا را دنبال کند.

نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جنگ یمن و بحران اوکراین به کشورهای همسایه توصیه کرد: «عبرت بگیرند و خانه‌های خود را محل توطئه دشمنان – رژیم صهیونیستی» قرار ندهند، در غیر این صورت عمیقاً پشیمان خواهند شد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ضمن درخواست از دولت برای یکسان سازی حقوق بازنشستگان از وزیر آموزش و پرورش خواست تا هر چه سریعتر رتبه بندی فرهنگیان را اجرایی کند.

وی خطاب به رئیس جمهور گفت: وضعیت کارگران و کارمندان بخش دولتی را تغییر دهید، نیمه دولتی کنید و دست واسطه ها و دلالان را کوتاه کنید. همچنین از وزیر صمت تقاضا دارم که به انحصار صنایع به ویژه خودروسازی پایان دهد تا فضای رقابت سازنده باز شود.

حمایت از حقوق زنان، فراهم کردن شرایط برای حضور زنان در ورزشگاه
باید با نویسندگان حوادث مشهد برخورد جدی کرد

نماینده مردم ورزقان در پایان خطاب به مسئولان دستگاه های اجرایی کشور گفت: قانون مدار باشید و با متخلفان مسائل مشهد برخورد جدی کنید.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.