فرمانده نیروی دریایی ارتش: توجه به حوزه تولید دانش بنیان از اولویت های نیروی دریایی ارتش است.

[ad_1]

فرمانده نیروی دریایی ارتش: توجه به حوزه تولید دانش بنیان از اولویت های نیروی دریایی ارتش است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در جمع کارکنان این نیرو، لزوم توجه به حوزه تولید دانش بنیان را از اولویت های نیروی دریایی ارتش دانست و گفت:

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش در پیامی فرارسیدن سرچشمه طبیعت و سرچشمه قرآن را به سرچشمه طبیعت و منبع قرآن تبریک گفت. اهمیت استفاده از کلام وحی در سطح این نیرو از اولویت‌های اول است که تلاش می‌کنیم با همکاری معاونت عقیدتی و سبک زندگی سیاسی کارکنان و خانواده‌های نیروی دریایی ارتش برای قرآنی‌تر شدن همکاری کنیم.

امیر دریادار ایرانی لزوم توجه به حوزه تولید دانش بنیان را از دیگر اولویت های نیروی دریایی ارتش دانست و تصریح کرد: و شکوفایی در عرصه های مختلف برای نیروی دریایی بسیار باز است.
فرمانده نیروی دریایی ارتش خاطرنشان کرد: توجه جدی به نیروی انسانی در تمامی عرصه های ماموریت و تقویت امور معنوی و فرهنگی و در عین حال توجه به معیشت نیروی انسانی از اولویت های این نیرو در سال جدید برای تحقق این مهم است. «همه در حوزه فعالیت ما باید تلاش کنند تا زندگی شرافتمندانه و مقتدری برای کارکنان ایجاد کنند.
وی در پایان دو اصل صداقت و تحرک را برای دستیابی به موفقیت روزافزون و همچنین فتح قله های افتخار ضروری دانست و تاکید کرد که صداقت و تحرک دو کلیدواژه مهم برای دستیابی به پیشرفت است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.