نماینده ارومیه: اعتبارات دریاچه ارومیه را پرداخت کنید

[ad_1]

نماینده مردم ارومیه در مجلس یازدهم از رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه خواست پیش از سفر به استان های آذربایجان غربی و ارومیه بودجه دریاچه ارومیه را پرداخت کنند.

به گزارش ایسنا، سید سلمان ذاکر در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود از رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه خواست تا قبل از سفر به غرب، بودجه دریاچه ارومیه را پرداخت کنند. استان های آذربایجان و ارومیه.

نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان اینکه دریاچه ارومیه دومین دریاچه نمک جهان است، گفت: دریاچه ارومیه پارک ملی قلب آذربایجان، هویت ملت ایران و مردم آذربایجان است. تولد دوباره آن خواسته مردم این منطقه است. پول زیادی برای احیای دریاچه هزینه شد. اما در نهایت به دلیل مطالبات صدها میلیاردی پیمانکاران و کشاورزان، آب به دریاچه ارومیه نرسید.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از نامه همراهی 12 نماینده مجلس و درخواست رئیس سازمان برنامه و بودجه برای پرداخت اعتبارات دریاچه ارومیه خبر داد و گفت: حذف دستگاه های TBR مستلزم هزینه است، لذا از کارکنان می خواهیم این اعتبارات را تخصیص دهند. امیدواریم دریاچه ارومیه امسال احیا شود.

ذاکر در پایان در تذکری به وزیر راه و شهرسازی گفت: از رئیس قوه قضائیه تقاضا دارم در زمینه پروانه ساختمانی برای ساخت و ساز و صدور پروانه کمک کنند، شهرهای کشور مسدود شده و درآمدشان کاهش یافته است. ” کدام مناطق کم برخوردار سند دارند؟ چرا به مردم اجازه نمی دهیم خانه های خود را بسازند؟

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.