روحانیون حادثه حرم رضوی به عشق اهل بیت (ع) به شهادت رسیدند.

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی تولیت آستان قدس رضوی برای عرض تسلیت در منزل شهید حجت الاسلام دارایی با خانواده این روحانی جهادگر دیدار کرد.

حجت الاسلام احمد مروی در دیدار با خانواده حجت الاسلام محمدصادق دارایی دومین طلبه عناصر تکفیری حرم مطهر رضوی با بیان اینکه جنایت این جهادگر شهید تنها محبت به اهل بیت (ع) بوده است، اظهار داشت: تاریخ، بسیاری از شیعیان به عشق امیرالمؤمنین (ع) و فرزندان پاکش شهید شدند. شهید اول و شهید دوم دو عالم بزرگ شیعه هستند که هنوز هم در حوزه های علمیه کتاب هایشان تدریس می شود اما به عشق اهل بیت(ع) نیز به شهادت رسیدند.

وی شهیدان اصلانی و دارایی را شهید سلیمانی و شهدای مدافع حرم از راه اهل بیت(ع) خواند و تصریح کرد: این روزها از سخت ترین روزهای زندگی من است؛ این روزها یکی از سخت ترین روزهای زندگی من است. در این مدت همیشه جویای احوال این شهید بوده ام و به این نکته اشاره کرده ام که هر چه امکانات پزشکی لازم باشد برایش فراهم می کنیم و خدا می داند اگر برادرم بود بیشتر از این نمی توانستم انجام دهم.

تولیت آستان قدس رضوی گفت: از این حادثه به قدری متأسفم که هر از چند گاهی و ظرف چند ساعت موضوع شهادت شهید دارایی به من اعلام می شد. چه مرگی زیباتر از این که انسان در راه اهل بیت(ع) و در صحن رضوی به شهادت برسد؟ از امام رضا (ع) خواستم که در راه اهل بیت (ع) و در صحن و خانه رضوی دستور مرگ مرا بدهد.

وی در ادامه با تجلیل از روحیه عالی و صبر خانواده های شهدای این حادثه گفت: صبر خانواده شهدای اصیل و دارایی آنها باورنکردنی است. این دو خانواده بهترین و زیباترین صبر را در راه خدا در برابر شهادت عزیزانشان از خود نشان دادند. در برابر چنین صبر و گذشتی سر تعظیم فرود می آوریم و عزیزان با رعایت آنها روحیه مضاعف به دست می آوریم.

مروی با اشاره به دو فرزند پسر یک و سه ساله شهید دارایی گفت: قطعا این حادثه برای همسر شهید بسیار سخت و تاسف بار است اما بدانید که این روحانی جهادگر در منزل امام رضا (ع) به شهادت رسیده است. فرزندان و خانواده آنها قطعاً مورد عنایت ویژه حضرت ثامن الحجج (ع) هستند.

وی افزود: ظلم تکفیری هایی که در حرم مطهر رضوی مرتکب این جنایت شدند از نسل روشنفکر منصور دوانیقی و چهره های واقعه عاشورا است. این افراد از حضرت علی (ع) و اولاد پاکش کینه دارند و با به شهادت رساندن عاشقان این اربابان کینه خود را نشان می دهند.

به گزارش روابط عمومی آستان قدس رضوی، تولیت آستان قدس رضوی اظهار داشت: از خداوند متعال خواستاریم که این دو شهید عزیز را با حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) و معصوم (ع) محشور کند. و به خانواده این شهدا تجلیل شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.