اقدامات همه جانبه ای برای بررسی ابعاد مختلف حادثه اخیر حرم مطهر رضوی انجام دهید

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی رئیس کل دادگستری خراسان رضوی از اقدامات همه جانبه برای بررسی ابعاد مختلف حادثه دلخراش حرم مطهر رضوی برای رسیدگی سریع و دقیق به پرونده و برخورد با قصور احتمالی در این روند خبر داد.

غلامعلی صادقی ضمن عرض تسلیت و سلام به مناسبت شهادت دو تن از روحانیون جهادگر مشهد و تندرستی به یکی دیگر از روحانیون محترم با تشریح بررسی حادثه حمله به حرم کمال رضوی گفت: اقدامات قضایی بلافاصله پس از وقوع این حادثه با صدور دستورات لازم و حضور بازپرس ویژه در محل آغاز شد و با تشکیل جلسات مختلف کارشناسی ادامه یافت.

وی با اشاره به اهمیت موضوع گفت: بدون تاخیر پس از وقوع حادثه، شورای تامین استان تشکیل و کارگروه ویژه رسیدگی به ابعاد مختلف پرونده و تحقیقات کامل قضایی و امنیتی و تمامی شواهد موجود انجام شد. به دقت مورد بررسی قرار می گیرد.” قرار گرفته اند.

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی با اشاره به تحقیقات دقیق از متهم اصلی گفت: تحقیقات تکمیلی از متهمان این پرونده انجام شد و نتایج این تحقیقات مشخص می کند که متهم اصلی تحت تاثیر عقاید تکفیری بوده است. جریانات.”

رئیس شورای قضایی خراسان رضوی با اشاره به انتشار برخی اخبار جعلی به ویژه در فضای مجازی، افزود: در فضای مجازی توجه نکنید و اخبار صحیح را از منابع رسمی پیگیری کنید.

به گزارش روابط عمومی دادگستری خراسان رضوی، صادقی با تاکید مجدد بر دقت و سرعت در رسیدگی به این پرونده گفت: و با هرگونه سهل انگاری احتمالی و یا انتشار اخبار غیر موثق که موجب تشویش شهروندان محترم و تشویش اذهان عمومی شود نیز رسیدگی شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.