سعیدی: خون شما رنگین تر از خون بچه های سیستان و بلوچستان نیست

[ad_1]

نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی خواستار توجه وزارت راه و شهرسازی به جاده های استان سیستان و بلوچستان شد و گفت: به خدا خون شما رنگین تر از خون فرزندان استان نیست. ”

به گزارش ایسنا، معین الدین سعیدی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار کرد: استان سیستان و بلوچستان در ایام عید بیشترین تصادفات فوتی را شاهد بوده است زیرا استانی است که هیچ کس ندارد. کیلومتر بزرگراه و بخشی از این شبکه جاده ای در کشور تنها 2 درصد است.

وی خطاب به مسئولان وزارت راه تاکید کرد: به خدا خون شما رنگین تر از خون بچه های استان نیست. در این ماه مبارک رمضان روزه داران چابهاری آب و روغن ندارند و آرد تبدیل به سیمرغ و کیمیا می شود و پیدا نمی شود.

نماینده مردم چابهار در سخنانی خطاب به وزیر راه و شهرسازی و متولیان امر گفت: قرار است برای مدتی خود را به جای مردم بگذاریم. نیکشهر و قصرقند کمترین تعداد راه روستایی کشور را دارند.

عضوکمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس نیز خطاب به وزیر بهداشت گفت: برای بهبود وضعیت کاری و معیشتی کارکنان حوزه سلامت از این سربازان فداکار جبهه بهداشت حرفه ای کارستان بسازید.

سعیدی همچنین با انتقاد از وزیر بهداشت گفت: شرایط بیمارستان های نیکشهر و چابهار بحرانی است، فضا بسیار محدود و تعداد پزشکان کم و قربانیان فرزندان استان سیستان و بلوچستان هستند، کی می کنید؟ می خواهید برنامه ریزی کنید؟ صبر مردم سواحل مکران را محدود کنید.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.