معرفی بهترین بازی برای گوشی های ضعیف + لینک دانلود

معرفی بهترین بازی برای گوشی های ضعیف + لینک دانلود
دانلود بازی , دانلود بازی, دانلود بازی کامپیوتر, دانلود بازی ها, دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر, دانلود بازی برای کامپیوتر, دانلود بازی کامپیوتری

در این بازی گربهای شخصیت اصلی بازی است و در ماجراهای مربوط به دوران مصدق درگیر شده و بدین وسیله حوادث زندگی او برای مخاطب بازگو میشود.

دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر

حوادث بازی از زمان مرگ مصدق در بازداشت خانگی شروع شده و به عقب برمیگردد و حوادث کودتای 28 مرداد را که با حمایت دولت آمریکا علیه دولت مصدق انجام شد را مرور میکند.

در این نوشتار به بهترین بازی های کامپیوتری ایرانی که تا به حال منتشر شده اند، خواهیم پرداخت؛ لذا، با ما در فیگار همراه باشید.

دانلود بازی برای کامپیوتر

لیگ او لجندز موبایل همان حس و حال آشنای بازی های پنج مقابل پنج MOBA را دارد. شما می توانید این بات ها در دانلود بازی کانتر برای ویندوز را در چند حالت آسان، متوسط، سخت و خیلی سخت تنظیم نمایید.

دانلود بازی کامپیوتر

بسیاری از قسمت ها و گیم پلی های این بازی مانند دانلود بازی کالاف دیوتی جدید می باشد. این بازی بدون شک یکی از بهترین بازی های ایرانی PC است.

دانلود بازی ها

بازی گرشاسپ: گرز ثریت (Garshasp: The Monster Slayer) یکی از بهترین بازیهای ایرانی PC در سبک اکشن سوم شخص است که توسط استودیو «فنافزار شریف» و یا Dead Mage Inc ساخته شد (که به جرئت میتوان گفت یکی از بهترین بازی سازان ایرانی است) و در 4 آبان 1389 توسط لوح زرین نیکان منتشر گردید.

دانلود بازی کامپیوتری

ارتشهای فرازمینی (Extraterrestrial Armies) یک بازی کامپیوتری ایرانی در سبک تیراندازی اول شخص با تم و اتمسفر داستانی پسا آخرزمانی و علمی-تخیلی است که توسط استودیو بازیسازی ایرانی راسپینا ساخته شده است.

این بازی را به عنوان یکی از پرفروش ترین بازی های ایرانی که یکی از بهترین بازی های کامپیوتری تفنگی ایرانی نیز است، به شما پیشنهاد می کنیم.

البته پورت موبایل آن تحت عنوان بازی Street Fighter IV Champion Edition در سال 2018 در دسترس قرار گرفت. این یکی از بهترین سایت هایی است که شما می توانید بازی های برتر را به صورت رایگان دریافت کنید.

ضمایر انعکاسی فقط به عنوان مفعول یک جمله بکار می روند و تنها زمانی است که فاعل و مفعول یکی باشند.

پس از وقوع یک طوفان وحشتناک، جنگل در آستانه ی نابودی قرار دارد و قهرمان داستان ما یعنی اری با از دست دادن همه چیز خود، به کمک موجودی دوست داشتنی به نام گورو از مرگ نجات پیدا کرده است.

این بازی فکری و کم حجم توسط Antler Interactive در سال ۲۰۱۹ تولید و عرضه شد در این داستان شما باید داستان نوا دون را ادامه دهید .

چراکه نه تنها پس از یکبار بازی کردن از آن خسته نمیشوید، بلکه میتوانید بارها آن را از مسیرها و درجه سختیهای متفاوت تجربه کنید.

هدف از این نوشتار معرفی بهترین بازی های ایرانی است که برای پلتفرم کامپیوتر (PC) از جانب سازندگان توسعه داده شده اند و در همین حین هم به عنوان بونس به یکی از محبوب ترین بازی های الهام گرفته شده از ایران باستان نیز خواهیم پرداخت، پس در ادامه با ما همراه باشید تا معرفی این عناوین با جزئیات کامل را از دست ندهید؛ شاید یکی از این عناوین دقیقا آن بازی است که باید در یکی از اولویت های خود از اولویت بندی هایتان از بازی هایی که باید هرچه زودتر آنها را تجربه کنید، قرار دهید.

میر مهنا، یکی از بهترین بازی های کامپیوتری ایرانی است که در سبک اکشن اول شخص توسعه داده شده است.

بازی Apex Legends که این روزها به اوج محبوبیت خود رسیده است، یک عنوان رایگان در سبک بتل رویال است که برخلاف سایر عناوین در این سبک، با زاویه اول شخص دنبال میشود.

آن هنگام که زمین ویران شده از جنگ، به ناچار به فراموشی سپرده میشود تا سیطره حیات به مرزهایی فراتر گسترش یافته و منابع انرژی جدید تقدیری دیگر را رقم زند.

رویای انتقامشان مانع از کهنگی نفرت جنگ میشود. بدون شک ۱۰۰ مگابایت چیزی نیست که بخواهد مانع شما برای تجربهی این عنوان بینظیر باشد.

شما به عنوان بازیکن، کنترل یکی از جنگجویان این امپراطوری را در اختیار می گیرید که وظیفه مصاف با موجودات را بر عهده دارد و قرار است سرنوشت پادشاه گم شده را مشخص کند. ​This con᠎tent was c᠎reat​ed by G᠎SA Conte nt Gen᠎er ator Dem​oversi᠎on!

در نهایت باید گفت، با این که این بازی ایرادات فنی و گرافیکی متعددی دارد، اما به طرز زیبایی پیاده سازی شده است و توانسته است توجه منتقدین جهانی را به خود جلب کند؛ در واقع، گرافیک بازی با تمام مشکلات که در گیم پلی ایجاد می کرد، نقطه قوت این بازی از نظر زیبایی های بصری آن تلقی گشت و گیم پلی آن هم با مشکلات که دارد، تجربه آن را به کلی غیر ممکن نمی سازد و در کل نیز تجربه آن ارزشش را دارد و در رده بهترین بازی های ایرانی PC قرار می گیرد.

دراینمیان بازی Rayman Adventures را میتوان بهترین نسخه از مجموعه ریمن دانست که کاربران میتوانند آن را در هر مکانی که دوست داشتند، بهراحتی تجربه کنند.موردی که باعث شده Rayman Adventures جزو بهترین بازی های آفلاین اندروید باشد، گیمپلی ارتقا یافته و شبیهبه نسخه کنسولی و کامپیوتری Rayman است. This content was gen er ated with the  he​lp ​of G​SA C on​tent Ge ne᠎ra tor  DE MO .

با نصب Dr. Driving برروی تبلت و یا گوشی اندرویدی تان می توانید یک بازی رانندگی ساده و در عین حال جالب با گرافیکی خوب، مراحلی چالش برانگیز و امکان بازی چند نفره به صورت آنلاین را تجربه کنید!

به هنگام انتشار این بازی، منتقدین واکنش های مختلفی از خود ارائه دادند، اما نکتهای که بین همه آنها مشترک بود، ستایش کیفیت ساخت این بازی توسط یک استودیوی مستقل به عنوان دومین بازی ایرانی که تا به حال ساخته شده بود، است.

در مورد این دو بازی میتوان زیاد صحبت کرد اما اگر بخواهیم خلاصه بگوییم، توصیهی حتمی ما به شما جهت تجربهی آنهاست.

سازنده این عنوان آقای فرمند توانست با سادهترین موتور بازیسازی یعنی Game Maker بازی دو بعدیای را به مخاطب عرضه کند که لذت انجام آن تا ساعتها نیز تکراری و خستهکننده نمیشود.

این بازی متشکل از 10 مرحله نسبتا طولانی به همراه شخصیتهای متنوع و خط داستانی جذاب است که مخاطب را تا انتها با خود همراه میسازد.

گادز اف بوم یا با نام سابق آن Guns of Boom یک بازی اکشن اول شخص است که در جریان آن بازیکنان باید در دو گروه به نبرد رودررو با یک دیگر بروند.امکان شخصیسازی شخصیتها از یک طرف و قابلیت استفاده از ترکیبی از پرکها برای پیروزی در رقابتها از سوی دیگر باعث شده است تا بازی Gods of Boom در گیمپلی تنوع زیادی داشته باشد.

این موجودات با استفاده از جی پی اس موبایل، در نقاط مختلف شهر قرار میگیرند و کاربر باید آنها را بهدست بیارد.

این به معنی افزایش میزان از خود بیگانگی با افزایش ساعات و میزان استفاده از فضای مجازی میباشد. حتی برخی از آنها متحرکاند و این موضوع به چالشبرانگیزتر شدن حرکات کمک میکند.

در این بازی بسیار مهیج شما در نقش خلبان انواع سفینه های فضایی باید برای تست، وسیله را در انواع مسابقات و مسیر های مختلف با سرعت های بالا به حرکت در آورید تا برای انجام ماموریت خود آماده شود.

سری بازیهای Watch Dogs چند سالی است که جز عناوین همیشگی یوبیسافت در فروشگاهها و جز بازیهای کامپیوتر با گرافیک بالا هستند اما خب هیچ وقت در حدوانتظارات طرفداران ظاهر نشدند.

بهترین بازی گرافیک بالا کامپیوتر کدام است؟ این سایت در بررسی های ما در رده سوم بهترین سایت های دانلود بازی برای کامپیوتر قرار گرفت.

در ادامه به معرفی تک تک این عناوین و بررسی آن ها خواهیم پرداخت. در واقع، بعضی بازی های ایرانی که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت آن قدر موفق ظاهر شده اند که در عرصه جهانی نه تنها نظر مثبت و توأم با تحسین کریتیک ها و منتقدین را به خود جلب کرده اند، بلکه جوایزی نیز در این عرصه دریافت نموده اند.

این بازی شباهت زیادی به عناوینی مانند کرایسیس (Crysis) و بازی Call of Duty: Advanced Warfare دارد و در همین حین جزو اولین بازی های کامپیوتری ایرانی است که در آن بخش مالتی پلیر نیز وجود دارد.

لازم به ذکر است مدتی قبل بخش بتل رویال (Battle Royale) به این بازی اضافه شد. اما بیش ترین انتظاری که از گیم پلی و موارد مربوطه داریم، مربوط به بخش طراحی مراحل Wolfenstein Youngblood است.

شما میتوانید 50 تا ماشین را برای باز کردن قفل، آپدیتهای متفاوت و موارد دیگر دریافت کنید. داستان بازی درمورد کوهنوردی به نام «فاد کاشف» است که در مسابقات بینالمللی برای دریافت مقام امدادگر کوهستان تلاش میکند.

ضمناً، بعضی دیگر نیز از عناوین، عناوین کلیدی و پایهگذار صنعت بازی ایران محسوب میشوند. به قطعیت می توان گفت که انتشار بازی White Night تحولات شگرفی را در صنعت بازی های داستان محور به وجود آورد.

در بازی کم حجم Bottle Flip 3D نیز باید با ضربه زدن روی نمایشگر، تلاش کنید تا بطری به طور دقیق و صاف روی اجسام مختلف قرار بگیرد.

سایت گیم اسپات نیز در نقد خود از این بازی امتیاز 5 از 10 را به آن نسبت داد. اما با توجه به نوع گرافیک، مرحله ها، شخصیت ها و سایر آیتم های موجود در بازی، بعضی از گیم ها هواداران بیشتری نسبت به سایر بازی های موبایلی دارند.

همچنین اشاره ای خواهیم داشت به بعضی از بهترین بازی سازان ایرانی از استودیو ها گرفته تا افرادی که انفرادی بهترین بازی های ایرانی برای کامپیوتر را توسعه بخشیده اند.

این صنعت در طول عمر خود فراز و نشیب هایی ملموس به خود دیده است که خود این فراز و نشیب ها حاصل تلاش های توسعه دهندگان ایرانی است که گاهاً به موفقیتهایی چشمگیر در نوع خود و گاهاً هم به پروژه هایی با ایدهپردازی جذاب، جاهطلبانه ولی ناموفق منجر شده اند.

بنابراین لیست این سایت ها را در زیر مشاهده کنید. این بازی هم اکنون ۲ میلیون عضو فعال دارد و آن ها تنها با آواتارهای سه بعدی هم دیگر را می بینند.

باخت در هر مرحله به معنی مردن در بازی خواهد بود و شما مجبور هستید که از ابتدا مراحل را بازی کنید.

صنعت بازیسازی ایران در مقایسه با صنایع بازیسازی جهانی، صنعتی نوپا و تازه در عرصه رقابت های بازار بازی به حساب میآید.

دانلود بازی ماشین اسپرت 3 تاکسی و پلیس را از این سایت دریافت کنید. خوشبختانه قیمت یوسی و بی سی پابجی در این سایت بسیار ارزانتر از سایتهای دیگر است؛ چراکه ارتباطی مستقیم با نسخههای مختلف پابجی ایجاد کرده تا هیچ واسطهای موجب افزایش هزینههای مخاطبان نشود.

داستان این بازی داستان در مورد میر مهنا است، اوحاکم عرب خلیجفارس در زمان زندیان ایران بود که با هلندیها، پرتغالیها و انگلیسیها در خلیج فارس جنگید.

ماینکرفت یک بازی سندباکس از استودیوی موجانگ است که در سال ۲۰۰۹ برای رایانههای شخصی منتشر شد. همچنین تلاش شده است خط داستانی این بازی جذاب و درگیرکننده باشند تا بازی ارتشهای فرازمینی بیش از یک بازی انحصاری ایرانی باشد و بتواند در سطح جهانی برای گیمرها جذاب باشد.

این بازی، اولین بازی ملی و ایرانی است که توسط بنیاد ملی بازیهای رایانهای با مشارکت استودیو بازیسازی «اسپریس پویا نما» (ESPRIS) ساخته و منتشر شده است.

در این بازی تلاش شده تا تمامی المان های بازیهای برتر این سبک پیاده سازی شوند و محیطهایی جدید و جذاب در کنار گیمپلی روان و سریع ارائه شوند.

در یک جمله کوتاه در تعریف بازی گربه و کودتا باید گفت این بازی یکی دیگر از بهترین بازی های ایرانی PC در سبک معمایی است که براساس مستندات زندگی دکتر محمد مصدق، نخست وزیر آن دوره از ایران، ساخته شده است.

این بازی براساس اسطورههای کهن ایرانی در دوران ضحاک طراحی شده است و در کمال حفظ منحصر به فردی جهان بازی، المان هایی از ایران باستان را به خوبی به تصویر می کشد، این یعنی خاصی و تازگی توأم با حفظ اصالت به خوبی در جهان این بازی پیاده شده است.

همان حرفهایی که برای Bully گفتیم، دوباره میتوانیم اینجا بازگو کنیم؛ راکاستار با دادن جزییات به جهان بزرگ بازی توانسته دنیایش را باورپذیرتر از همیشه به نمایش بگذارد.

بازی «کوهنورد» توسط استودیو «تصویر گستران نیو» برای رایانههای شخصی توسط شرکت «تبیان» منتشر شد. همچنین، این بازی به طور مستقل در اردیبهشت 1390 برای استیم (Steam) و گیمرز گیت (GamersGate) منتشر شد و به اولین بازی ایرانی که در سطح بین المللی منتشر گشت تبدیل شد (همچنین اولین بازی ایرانی ای که در استیم منتشر گشت).

همچنین ارتشهای فرازمینی اولین بازی کامپیوتری ایرانی است که در سطح جهانی جایزه برده و در مراسم E3 نیز شرکت داشته است.

مراحل تولید بازی «ارتشهای فرازمینی» از دی ماه سال 1390 و با نسخه رایگان موتور بازیسازی Unreal Engine 3 آغاز شد و انتشار بازی در شهریور ماه سال 1394 برای پلتفرم کامپیوتر محقق شد.

این بازی از موتور بازیسازی TGEA بهره میبرد و در بهمن ماه سال 1389 برای رایانههای شخصی منتشر شد. شما در این بازی باید هیولاهایی را به نام Axie آموزش و پرورش دهید و یا آنها را بخرید.

در حالت کلی، مسابقات در بازی پابجی موبایل لایت به 3 مرحله کلی تقسیم میشوند؛ فرود، غارت و بقا. در حالت نهایی که محبوبترین روش بازی است، بازی همراه با دوستان می باشد.

اگر با بازی Plants vs. اگر مفهوم، مقیاس یا سازة تحقیق روابط یا جهتهای پیش بینی شده در تحققیات انجام گرفته قبلی را نشان دهد، بر اساس اعتبار سازه، مفهوم و مقیاس مورد نظر از اعتبار برخوردار است (دواس، 1388: 64). در این تحقیق، بر اساس آزمون مقایسه میانگین دو گروه (آزمون T)، مشاهده شده است که میزان تخلفات رایانهای در پسران بیشتر از دختران بوده است.

«فاد» در ابتدا با دست خالی کوهنوردی میکند، اما پس از گذشت یکی دو مرحله با خرید تجهیزات کامل، از موانع متنوع کوهستان عبور میکند.

سالها از زمان عرضه بازی Traffic Rider برای گوشیهای موبایل گذشته است، اما هنوز هم میتوانیم این بازی را یکی از بهترین بازی های موتورسواری بدانیم.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.