استفاده از جهاد تبیین برای رساندن صدای مردم فلسطین به جهان

[ad_1]

یک دیپلمات سابق کشورمان با بیان اینکه جبهه مقاومت در عرصه سخت «نظامی» توانست کمر رژیم صهیونیستی را بشکند، تصریح کرد: برای آگاهی جهانیان از جنایات رژیم صهیونیستی توضیح دهید.

احمد دستمالچیان در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از سوی امام خمینی (ره) به عنوان روز قدس، اظهار کرد: این انتصاب یک آغاز بود و واقعاً امام خمینی (ره) قصد داشتند تاکید کنند که اجازه دهید گفته می شود که مسئله قدس و مسئله فلسطین قابل فراموشی نیست و بر همه مسلمانان است که این آرمان را زنده نگه دارند و برای رسیدن به آن مبارزه کنند.

وی تصریح کرد: برای رسیدن به این آرمان و زنده نگه داشتن اهمیت فلسطین باید جهاد تبیینی، فکری، سیاسی و… انجام داد. اینکه مسئله فلسطین و بیت المقدس یک سرزمین نیست، بلکه آرمان کل جهان اسلام است و باید برای رسیدن به آن تلاش کنند.

دیپلمات سابق کشورمان در پاسخ به این سوال که چرا با وجود توجه رسانه های جهان به موضوع حمله روسیه به اوکراین و اتفاقات آن منطقه، رسانه های اصلی آنقدر به این موضوع توجه نمی کنند. فلسطین و یمن، دلیل اصلی این است که رسانه‌های اصلی و چندرسانه‌ای تأثیرگذار جهان در دست لابی‌های رژیم صهیونیستی هستند و از رسانه‌ها برای بیان حقایق روشن مانند روز در سایه تبلیغات، مانند بمباران رژیم صهیونیستی استفاده می‌کنند. مردم یمن، کاری که سعودی‌ها متأسفانه انجام می‌دهند، او هیچ محدودیتی قائل نشد و سعی کرد پیر، جوان، مرد و زن را بکشد، اما متأسفانه صدایی علیه این جنایات بلند نشد.

دستمالچیان با تاکید بر اینکه در این زمینه باید تلاش کنیم تا صدای مردم مظلوم فلسطین را در مقابل زحمات رسانه های اصلی که افکار عمومی را مخدوش می کنند به گوش جهانیان برسانیم، تصریح کرد: این یک جهاد تبیینی است که مقام معظم رهبری به آن اشاره کردند. ” و باید در همه سطوح مورد توجه قرار گیرد.

وی ادامه داد: جبهه مقاومت توانست در صحنه سخت کمر رژیم صهیونیستی را بشکند و یقیناً این رژیم در عرصه نرم آسیب پذیرتر است و جهان اسلام باید برای آگاهی افکار عمومی تلاش و تلاش کند. واقعیت ها و رژیم صهیونیستی نمی تواند به اهداف خود برسد». .

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.