تغییر ۲۱ معاون فرماندار و بخشدار گلستان / تغییرات مدیران ۸ شهرستان تکمیل شد.

[ad_1]

ایسنا/ گلستان ۲۱ معاون فرماندار و بخشدار طی مراسم رسمی تودیع و معارفه در ۸ شهرستان مبادله شدند.

پس از کش و قوس‌های فراوان بالاخره ماراتن نامزدی در استان‌ها و بخش‌های استان گلستان به پایان می‌رسد و تکلیف معاونان استاندار و بخشداران در حال مشخص شدن است.

لذا طی تصمیماتی جداگانه معاونان فرماندار و بخشداران 8 شهرستان استان از سوی استاندار گلستان انتخاب و از سوی معاون سیاسی امنیتی وی به صورت ویدئو کنفرانس معرفی شدند.

مراسم تکریم و معارفه معاونین فرماندار و بخشداران شهرستان های علی آبادکتول، گمیشان، بندرگز، مراوه تپه، کلاله، مینودشت، کردکوی و گالیکش به صورت جداگانه و با حضور مدیران و مسئولان شهرداری برگزار شد.

انتصابات انجام شده در شهرستان های استان به شرح زیر است:

در علی آبادکتول; منصور خسروی قمجانجان به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار، احمد شکی به عنوان بخشدار مرکزی و حمیدرضا دیلم به عنوان بخشدار کمالان معرفی شدند.

در شهرستان گمیشان؛ مهدی شیروانی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و محمدرضا تفرشی به عنوان بخشدار مرکزی منصوب شدند.

در شهرستان بندرگز؛ مجتبی لشگربلوکی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار، رقیه داده دشتی به عنوان بخشدار مرکزی و رمضانعلی صمدی به عنوان بخشدار جدید انجام وظیفه کردند.

در شهرستان مراوه تپه؛ آراز اوزین دوجی به عنوان بخشدار مرکزی و یاشار سیوکی به عنوان بخشدار گلیداغ معرفی و کار خود را آغاز کردند.

در شهرستان کلاله؛ محمد ثابتی راد بخشدار مرکزی و احمد آرمیده به عنوان بخشدار پیشکمر و شهرستان مینودشت علیرضا مصطفی لو به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی، محمدرضا قره جانلو به عنوان معاون عمرانی فرماندار و در نهایت جعفر مصطفی لو به عنوان فرماندار بخشدار مرکزی. بود.

در شهرستان کردکوی؛ علی شعبانی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی، صمد شریفی به عنوان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی و محمد کیا به عنوان فرماندار جدید بخشدار مرکزی انتخاب شدند.

در شهرستان گالیکش، مصطفی فرامرزی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار، رضا خسروی به عنوان بخشدار مرکزی و مهدی جعفریان به عنوان بخشدار انتخاب شدند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.