قاآنی: ما در خط مقدم مبارزه با استکبار جهانی هستیم

[ad_1]

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: ما در میانه میدان جنگ هستیم و جمهوری اسلامی در خط مقدم مبارزه با استکبار جهانی و صهیونیسم بین المللی قرار دارد.

به گزارش ایسنا، سردار اسماعیل قاآنی در اولین سالگرد شهادت شهید سید محمد حجازی که در تالار وزارت کشور برگزار شد، اظهار کرد: جان خود را فدای نهضت الهی انقلاب اسلامی کردند.

وی تصریح کرد: ما به نام شهید حجازی پرچم را برافراشته ایم اما وقتی این جلسات برگزار می شود یاد همه شهدا می شود؛ اما در این دیدارها همه شهدا به یادگار مانده اند. شهدای برجسته و دلاور ما مثل حاج قاسم سلیمانی، احمد کاظمی، حسین خرازی، عبدالله میثمی که همگی از همرزمان و یاران و یاران شهید حجازی بودند و شهدای بزرگواری که سرآمد شهرشان هستند چطور؟ و مردم.

قاآنی با بیان اینکه امروز شهدای مقاومت در راس این یادواره ها قرار دارند، گفت: شهدای درون قلب مقاومت یعنی ایران اسلامی در آن سوی مرزها به ویژه در فلسطین قهرمان بار دیگر نشان دادند که اسلام زنده است. ارزش ها و فلسطین زنده هستند.” و نام شهدا ادامه دارد.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران تاکید کرد: با وجود اینکه طبق عرف رایج در این دیدارها به خانواده شهدا تسلیت می گوییم، اما همه ملت شریف ایران می دانند که برگزاری جلسات علاوه بر تکریم و احترام به شهدا، برای شمردن افتخارات، افتخار نیز نشان دادن راه عزیز است.

قاآنی ادامه داد: بنابراین ما حق داریم در درون این شهدا ارزش‌ها را یاد کنیم و آنها را تا جایی که می‌توانیم به این جایگاه برسانیم زیرا در میانه میدان جنگ هستیم و ایران اسلامی در صحنه مبارزه با استکبار جهانی و صهیونیسم. بین المللی.” جلو هستش

وی با بیان اینکه با پیروی از شهدای والامقام و روش آنها باید این راه شریف را ادامه دهیم و همچنان پیشروی کنیم، اظهار داشت: شهید حجازی در زندگی دارای برجستگی های زیادی بود. یکی از جنبه های ارزشمند زندگی شهید حجازی که این مرد را به این بزرگی رساند، عمل به بیانات امام راحل بود.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: شهید حجازی مردی وظیفه شناس، پرتلاش، معقول و با تدبیر بود. او زندگی سرشار از مجاهدت، تفکر پویا، قلبی سرشار از ایمان واقعی و سرشار از انگیزه و اراده و نیروی متحد در خدمت به اسلام و انقلاب بود و وظیفه شناسانه و بدون هیاهو در هر صحنه لازم حضور داشت.

قاآنی یادآور شد: همه مردم می‌دانند که شهید حجازی در مناصب مختلف سپاه خدمت کرده و در همه آنها سربلند و موفق بوده است. شهید حجازی در عین حال که در مسئولیت های بزرگ به وظیفه خود عمل می کرد، اما می بینیم که حتی در اوج مسئولیت های بزرگ، خود را حفظ می کند و با بیشترین جدیت و تلاش، با تدبیر و برنامه ریزی هر زمان که لازم باشد در عناوین پست خود فعالیت می کند. عناوین عالی

وی تاکید کرد: وی در زمان جانشینی فرمانده کل سپاه در مواقع لزوم جانشین فرمانده نیروی قدس بود و زحمت کشید و زحمت کشید. این اخلاص و توجه به وظیفه یکی از ویژگی هایی است که اگر بخواهیم راه شهدا را ادامه دهیم و این راه را طی کنیم باید آنها را بشناسیم و در خود ایجاد کنیم.

ادامه داد…

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.