فرمانده نیروی زمینی ارتش: ولایت فقیه بزرگترین نعمت است

[ad_1]

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در نیروهای مسلح به ویژه در ارتش معتقدیم که ولایت فقیه صراط مستقیم ما و بزرگترین نعمتی است که خداوند به ما ارزانی داشته است.

به گزارش ایسنا، امیر کیومرث حیدری در سخنانی پیش از خطبه های نماز جمعه امروز تهران با گرامیداشت 29 فروردین (روز ارتش جمهوری اسلامی ایران) گفت: امروز آنچه برای نیروی زمینی مهم است مسئله بودن است. ولایی و ولایی و امروز رهبر معظم انقلاب به تبیین مسئله جهاد پرداختند و ارتش جمهوری اسلامی در این زمینه پیشگام بود.

پرسید چرا جهاد؟ وی افزود: نیاز فوری و نهایی امروز ما تبیین جهاد است زیرا دشمنان این نظام موضوعاتی را که هویت انقلابی به آن مربوط است و ارزش‌های انقلابی ما به آن افتخار می‌کند هدف می‌گیرند و در تبیین جهاد باید انقلابی باشیم. استانی و ولایتی». توضيح دهيد بمانيد تا فكر دشمن به هيچ وجه رها شود و به فراموشي سپرده شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: اولین و سرنوشت سازترین حمله دشمن، اصل ولایت فقیه و سپس اقتصاد و فرهنگ جامعه اسلامی و قرآنی و توان دفاعی نیروهای مسلح است.

حیدری افزود: در ارتش به ویژه در ارتش معتقدیم که ولایت فقیه مسیر مستقیم ما و بزرگترین نعمتی است که خداوند از آن بهره مند شده است.

وی تاکید کرد: در بحث توان دفاعی که باید در جهاد تبیین به آن بپردازیم، امروز باید این سوال مطرح شود که چرا دشمنان به توان دفاعی ما حمله کردند؟ زیرا در این جغرافیای هستی تنها نیروهای مسلحی که توانسته اند روی پای خود بایستند نیروهای مسلح و نیروی زمینی هستند.

حیدری ادامه داد: مقام دفاعی نباید کشور را مانند کشورهای حوزه خلیج فارس به انبار باروت و انبار مهمات خارجی تبدیل کند، زیرا این کار ادامه ندارد. در عوض، شالوده توان دفاعی، خوداتکایی است که از روزی که مستشاران آمریکایی از کشور خارج شدند، در ارتش جمهوری اسلامی ظهور کرد.

وی افزود: حضور امروز ما در مرزها به معنای این نیست که در خطر هستیم، بلکه حضور ما به دلیل اشراف بیشتر هوشمندی است.

وی افزود: یکی دیگر از مولفه های اقتدار ما این است که نیروهای مسلحی در منطقه حضور داشتند که بارها هژمونی آمریکا را شکستند و امروز پیگیر آن هستیم که با ننگ از منطقه خارج شویم.

وی خطاب به رژیم صهیونیستی گفت: در سر هر پادگانی روز انهدام آن را در قالب یک تصویر ذهنی خلق می کنیم.

وی در پایان گفت: کشور ما از امنیت بالایی برخوردار است و آسیب هایی که در رابطه با مرزها در فضای مجازی وارد می شود کار دشمن است و از آن غافل نشوید. هم در حوزه امنیت و هم در کمک به مردم حضور داشتیم. حضرت آقا هم از اقدامات ما در ارتش در زلزله و سیل ابراز خرسندی کردند. از زمان شیوع کرونا تاکنون 28 بیمارستان و 12 هزار کادر پزشکی مجرب داشته ایم، 10 حامی سلامت اختصاص داده ایم و 9 بیمارستان دائمی تنفسی ساخته و به وزارت بهداشت اضافه کرده ایم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.