دستگیری دو کارشناس رسمی متخلف در گلستان / دریافت 20 سکه طلا به دلیل رای مغرضانه

[ad_1]

ایسنا/ گلستان رئیس کل دادگستری استان گلستان از دستگیری دو کارشناس رسمی در استان با اشاره به تخلفات خبر داد.

حیدر آسیابی در گفت و گو با خبرنگاران و اصحاب رسانه با اشاره به تخلف دو کارشناس رسمی در استان گلستان گفت: این کارشناسان در یکی از پرونده های اختلاف ملکی، برای ارائه نظر به نفع یکی از طرفین جعبه، 20 سکه.” بهار آزادی می خواست.

وی افزود: با مشاهده اطلاعات حفاظتی و اطلاعاتی دادگستری گلستان، این دو کارشناس متخلف حین دریافت وجه دستگیر و با صدور قرار کیفری مقتضی روانه زندان شدند.

مقام عالی قضایی گلستان با اشاره به نقش مهم نظرات کارشناسی در روند رسیدگی به پرونده ها، گفت: اقدامات ویژه ای در حفاظت و اطلاع رسانی دستگاه قضایی استان برای نظارت و نظارت بر کارشناسان رسمی انجام شده است.

رئیس دیوان عدالت استان گلستان به مردم توصیه کرد: به افرادی که مدعی حل مشکلات شما از راه های غیرقانونی و در ازای دریافت وجه از قوه قضائیه و سازمان های وابسته به قوه هستند اعتماد نکنید و اگر با چنین مواردی مواجه شدید. با شماره تلفن حفاظت 1580 تماس گرفته و اطلاعات دادگستری استان را در جریان قرار دهید یا شخصاً به اداره کل حفاظت و اطلاعات دادگستری استان به نشانی گرگان، بلوار شهید کلانتری (خط)، خیابان دانشجو، دادگستری کل مراجعه کنید.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.