نشانه هایی که نشان می دهد مسئولان از نظر یک نماینده مجلس محبوبیت دارند

[ad_1]

یکی از اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قدرت و سرعت تصمیم گیری برای حل مشکلات در بین مسئولانی که در بین مردم هستند و مانند عموم مردم زندگی می کنند بسیار بیشتر است.

هادی بیگی نژاد در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری خطاب به مسئولان نظام وی و چگونگی تقویت ویژگی محبوبیت در بین کارکنان بیان کرد: محبوبیت در بین کارکنان ویژگی های متفاوتی دارد. یکی این است که کارمندان مثل مردم زندگی کنند، کارمندان ماشین سوار می شوند تا مانند عموم مردم باشند. خانه ای که کارمندان در آن زندگی می کنند باید مثل عموم مردم باشد، زندگی کارمندان باید در حد معمول جامعه باشد، اینها از نشانه های مردمی بودن است.

وی افزود: رفتار مسئولان باید نشان دهنده این باشد که در بین مردم هستند و صدای مشکلات آنها را می شنوند و به آنها توجه می کنند. نباید به مشکلات گوش داد و کاری نکرد، باید پیگیر مشکلات مردم باشیم. به نظر من، مردمی بودن به این معناست که شیوه زندگی کارمندان شبیه زندگی عموم مردم است.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از سوی دیگر زمانی که مسئولان در کنار مردم می گذرانند مهم است؛ از سوی دیگر زمانی که مسئولان در کنار مردم هستند، مهم است. مردم نباید احساس کنند که کارمندان قشری جدا از عموم مردم هستند، اگر کارمندی با افراد و گروه های مختلف ارتباط برقرار کند و صدای آنها را بشنود هر لحظه مشکل آنها را می بیند و تشخیص می دهد.

عضوکمیسیون انرژی مجلس در ادامه تاکید کرد: قطعا رفتار مسئول مردم با مسئولی که می نشیند تا گزارش به او برسد متفاوت خواهد بود. این گزارش قدم به قدم پیش می رود تا به شخص مسئول برسد، بنابراین تصمیم گیری لازم زمان زیادی می برد. اما مسئولی که در بین مردم باشد می تواند خیلی سریع برای حل مشکل تصمیم گیری کند.

بیگی نژاد در پایان با بیان اینکه قدرت و سرعت تصمیم گیری در مسئولی که در بین مردم است و حیات عمومی دارد متفاوت و بسیار بیشتر خواهد بود، افزود: به عنوان مثال در حوزه سلامت مسئولی که به روستاها نرود و صدای مشکلات مردم شنیده نشود، در چنین شرایطی درد مردم را درک نخواهد کرد. امروز در حوزه درمان روستایی بسیار سقوط کرده ایم، زیرا مسئولان بهداشتی در 10 سال گذشته دست به دامان مردم شهرهای کوچک و روستایی نشده اند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.