بررسی مسائل سازمان بهزیستی و شرکت دخانیات ایران در کمیسیون اجتماعی

[ad_1]

یکی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از بررسی موضوعات سازمان بهزیستی و شرکت دخانیات ایران در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

کیومرث سرمدی واله در گفت وگو با ایسنا، در تشریح جلسه امروز (دوشنبه 29 فروردین) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: جلسه امروز با حضور رئیس سازمان بهزیستی برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه موضوع افزایش اعتبارات بودجه ای سازمان بهزیستی در قانون بودجه 1401 مورد بحث و بررسی قرار گرفت که به عنوان مثال به موضوعاتی مانند حمایت از دختران آسیب پذیر، مشکلات مادران و همسران دارای معلولیت و به اصطلاح مربوط می شود. بهزیستی بالا که شامل کسانی می شود که از نوزادی بهزیستی بوده و در 18 سالگی ترخیص شده اند، مایه امیدواری است و امسال باید از این افراد به صورت اعتباری حمایت شود.

یکی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس سایر موارد مطرح شده در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی را مشکلات و معضلات شرکت دخانیات ایران اعلام کرد و گفت: این موضوع با حضور مدیرعامل شرکت دخانیات ایران نیز مورد بررسی قرار گرفت. و سهم محصولات ملی تنباکو کمتر است.

سرمدی در ادامه خاطرنشان کرد: همچنین مشکلات کارکنان قراردادی شرکت دخانیات ایران به دلیل اینکه تعدادی از آنها قراردادی هستند و با عناوین مختلف فعالیت می کنند بررسی شد و در نهایت مقرر شد در جلسات آتی مشکلات شرکت دخانیات بیشتر بررسی شود. .

وی درباره مهمانان حاضر در جلسه گفت: قادری رئیس سازمان بهزیستی و شیخان مدیرعامل شرکت دخانیات ایران و معاونان آنها در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی حضور داشتند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.