آرین منش: احزاب اصولگرا توان دفاع از کارنامه دولت را ندارند

[ad_1]

یک فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه هنوز وعده های دولت در حوزه اقتصادی محقق نشده است، گفت: احزاب اصولگرا نمی توانند از کارنامه دولت دفاع کنند.

محمدجواد آریان منش در گفت وگو با ایسنا، در پاسخ به این سوال که آیا احزاب و تشکل های سیاسی اصولگرا در دفاع از عملکرد دولت به اندازه کافی فعال هستند، گفت: اساسا احزاب و تشکل های سیاسی جایگاه مناسبی در کشور و فعالیت های خود ندارند. آنها نیز بیشتر در زمان انتخابات هستند و پس از انتخابات به پای صندوق های رای می روند.

وی ادامه داد: احزاب اصولگرا به طور کلی باید خود را شریک دولت بدانند چرا که حامی دولت هستند. وعده های دولت در حوزه اقتصادی هنوز محقق نشده است و تورم و تورم بالاست و مردم راضی نیستند و در این شرایط طبیعی است که نتوانند از کارنامه دولت دفاع کنند و همانطور که اصلاح طلبان هم سهم دارند. ساکت و غیر فعال هستند.

نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت در برخی زمینه ها از جمله تهیه واکسن و کنترل تاج و یا رهاسازی سواحل موفق عمل کرده است، افزود: مردم همچنان منتظر هستند تا مشکلات اقتصادی و معیشتی خود حل شود و دولت تدبیر و امید رفع شود. در این زمینه رکورد بزنند.» تا الان موفق نبوده

آرین منش با اشاره به توجیه دولت برای نیاز به زمان کافی برای حل مشکلات اقتصادی گفت: مردم نمی توانند مسائل پیچیده اقتصادی را تحلیل کنند اما هر روز می بینند که سفره آنها کوچکتر می شود. دولت به این امر نرسیده است و احزاب اصولگرا توان دفاع از دولت را ندارند. از طرفی بسیاری از مشکلات کشور به برجام گره خورده است و اگر این موضوع حل می شد، مالکیت ایران آزاد می شد و این عامل می توانست مشکلات اقتصادی را تا حدودی و در کوتاه مدت حل کند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.