فضای مجازی خیریه های زیادی دارد که ما از آنها استفاده نمی کنیم

[ad_1]

این نماینده سابق مجلس گفت: فضای مجازی هر لحظه بیشتر و بیشتر در حال توسعه و گسترش است و مملو از خیریه های بسیاری است که هنوز از دریای بزرگ استفاده نمی کنند و باید تلاش کنیم تا اقدامات مفیدتری در این زمینه انجام دهیم و دیدگاه های رهبری توسعه را توسعه دهیم. بیایید آن را در نظر بگیریم.

حجت الاسلام والمسلمین حسین ابراهیمی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اهمیت توسعه فضای مجازی در کشور، اظهار کرد: فضای مجازی باید بر اساس فرمایشات رهبری توسعه یابد تا همه بهره ببرند و ما بتوانیم از فضای خود برای رساندن پیام خود استفاده کنیم. انتقال به دنیا. همچنین باید برای استفاده از این فرصت، مسائل اخلاقی را مد نظر قرار دهیم، به مسائل اقتصادی توجه کافی داشته باشیم و از این فضا برای ایجاد مشاغل قانونی و قانونی استفاده کنیم.

وی افزود: می توان از فضای مجازی برای پیگیری کشورهای مسلمان و برخی کشورهای همسایه مانند چین و روسیه و همچنین کشورهای آفریقایی که می توانند مراکز خوبی برای فعالیت اقتصادی ما باشند استفاده کرد. باید بتوانیم ارز مورد نیاز کشور را در تعامل اقتصادی با کشورهای همسایه دریافت کنیم و با کشورهای دور به گونه ای ارتباط برقرار کنیم که به توسعه اقتصادی ما کمک کند که نقش فضای مجازی می تواند چشمگیر باشد.

ابراهیمی با تاکید بر اینکه فضای مجازی باید گسترش یابد تا جوانان و دانشگاهیان ما از آن بهره بیشتری ببرند، گفت: جوانان و دانشگاهیان ما باید با استفاده صحیح از فضای مجازی در دنیای علم تربیت بهتری داشته باشند و با دنیای خارج ارتباط علمی داشته باشند. بتوانید دستاوردهای علمی خود را بیش از هر زمان دیگری به جهانیان ارائه دهید.

وی در پایان گفت: امروز فضای مجازی روز به روز در حال توسعه و گسترش است و مملو از خیریه های فراوان است که هنوز کاوش لازم را در این دریای بزرگ نداشته ایم. بنابراین باید تلاش کنیم تا در این زمینه گام های مفیدتری برداریم و دیدگاه های رهبری را در توسعه فضای مجازی مد نظر قرار دهیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.