لیست کاتالوگ فن زیلابگ آلمان

با ما‌درها تما‌درهاس بگیرید
فن زیلابگ , سایت فن زیلابگ آلما‌درهان, فن زیلابگ, کاتالوگ فن زیلابگ آلما‌درهان, فن 50 زیلابگ, فن رادیال زیلابگ, فن رادیال زیلابگ الما‌درهان, فن اکسیال زیلابگ, فن اکسیال زیلابگ آلما‌درهان, فن کندانسور زیلابگ, فن چیلر زیلابگ, فن چیلر زیلابگ الما‌درهان, فن تونلی زیلابگ آلما‌درهان, فن اواپراتور زیلابگ, فن اکسیال اروپایی, فن زیلابگ اره ای, شرکت فن زیلابگ, قیمت فن زیلابگ, نما‌درهایندگی فن زیلابگ در تهران, قیمت فن زیلابگ آلما‌درهان, فن زیلابگ 50 سانت, فروشنده فن زیلابگ, فن سه فاز زیلابگ, فن زیلابگ فروش, قیمت فن کندانسور زیلابگ, فن هواکش زیلابگ, کاتالوگ فن های زیلابگ, فن زیلابگ 63, فن های زیلابگ, نما‌درهایندگی فن زیلابگ آلما‌درهان, فن صنعتی زیلابگ, فن مکنده زیلابگ, فن سردخانه زیلابگ, فن زیلابگ مشهد, فن اکسیال زیلابگ, فن زیلابگ 50 سانت سه فاز, فن سردخانه ای زیلابگ, فن سیرکوله زیلابگ, نما‌درهایندگی فن زیلابگ در اصفهان, خرید فن زیلابگ

موتور: کلیه موتور ها دارای محافظ حرارتی در درون خود هستند که چنانچه دما‌درهای داخلی استاتور به هر دلیلی بیش از حد مجاز(بالاتر از 110درجه سانتیگراد) برسد دستگاه بصورت اتوما‌درهات خاموش شده و پس از رسیدن به دما‌درهای مطلوب مجدداً شروع به کار می نما‌درهاید.

نما‌درهایندگی فن زیلابگ در اصفهان

موتور فن های سریFTP از نوع “فن با روتور بیرونی”بوده، که این موتور ها دارای خصوصیاتی از قبیل راندما‌درهان بالا، ساختار فشرده و نصب راحت هستند.این فن ها در سطح وسیعی در کندانسور ها، اپراتورها، خشک کن ها و دیگر تجهیزات خنک کننده (فن های یخچالی) همچنین کلیه مکانهایی که نیاز به تهویه هوا دارند مورد استفاده قرار میگیرند.کلاس های عایق بندی حرارتی موتور فن های سری FTP از نوع B و F بوده و کلاس حفاظتی آن IP54 است.کلیه موتورها دارای محافظ حرارتی در درون خود هستند.حداکثر جریان هوا این سری از فن های زیلابگ 2500 مترمکعب بر ساعت می باشد.

فن های زیلابگ

بازده استاتیک می رسد. یکی دیگر از انواع هواکش ها هواکش سانتریفیوژ یا هواکش حلزونی می باشد. شرکت فن ایران دارای چهار دهه سابقه در تولید انواع تجهیزات جابهجایی هوا در سطوح سنگین، صنعتی و با قدرت بالا است.

این شرکت که توسط احمد بستانچی تاسیس شد، امروزه بیش از ۱۵۰ نوع فن خانگی، صنعتی و تاسیساتی را تولید میکند.

یک مدل متناوب متناوب با صرفه جویی در مصرف انرژی ، بیش از 100 وات را با سرعت بالا مصرف نمی کند.

جریان مداوم هوا به فن های گریز از مرکز اجازه می دهد تا انرژی تولید کنند که تا 84? هواکش63 سانت صنعتی قابدار زیلابگ، مدل FTP 4E-630B با برق سه فاز 380 ولت شروع به کار می کند، شدت جریان این هواکش صنعتی 1.95 آمپر و حداکثر توان موتور آن 800 وات میباشد.

فن زیلابگ اره ای

هواکش صنعتی زیلابگ را می توانید در سقف یا دیوار نصب نما‌درهایید و وزن آن 2 کیلوگرم است که نسبت به مصرف صنعتی بودن و توانی که دارد، بسیار سبک است. This post was g enerated by GSA Con tent G en erator Demoversion​!

شما‌درها می توانید فن های کندانسوری زیلابگ را از ما‌درها خریداری نما‌درهایید . هما‌درهانگونه که در بخش های قبلی توضیح داده شد از این محصول بیشتر در محیط هایی استفاده می شود که میزان رطوبت بسیار بالا است؛ از این رو گروه صنعتی EIG در طراحی فن سیرکوله دو نوع بدنه استیل و گالوانیزه با پوشش رنگ کوره ای در نظر گرفته است.

تأسیسات تولید نیروی برق و فرآوری غذا برخی از صنایع کلیدی هستند که هواکش صنعتی زیلابگ آکسیال به طور گستردهای در آنها به کار میرود.  Article has been generat ed with  GSA ᠎Co​nt en​t Generato᠎r DE MO!

فن سردخانه ای زیلابگ

این نوع فن در سه دسته هواکش آکسیال خانگی، هواکش آکسیال صنعتی و هواکش آکسیال تاسیساتی تولید میشود. شرکت برق آسا همچنین دارای نما‌درهایندگی از بسیاری از برندهای تولیدکننده بلوئر، فن سانتریفیوژ و هواکشهای صنعتی و ساختما‌درهانی است؛ بنابراین ما‌درها محصولات خود را با قیمتهای رقابتی به مشتریان خود عرضه میکنیم.

نما‌درهایندگی فن زیلابگ در تهران

این شرکت در بیش از ۲1 کشور جهان دارای نما‌درهایندگی است. منحنی های گریز از مرکز خاصی با منحنی های قدرت بیش از حد اسب بخار مجهز شده اند که اطمینان حاصل می کنند موتور در صورت بیش از حد ظرفیت بیش از حد اضافه نمی شود.

Pelonis Technologies، Inc. (PTI) ، بیش از 25 سال یک رهبر جهانی در فن فن ، هر دو فن محوری و سانتریفوژ تولید می کند.

2. کلیه الکترو موتورها دارای محافظ حرارتی می باشند. کلیه فن های این مجموعه دارای یک سال گارانتی می باشند.

از ویژگی های مهمم هواکش های کندانسوری مجهز بودن به محافظ حرارتی در کلیه مدل ها می باشد. هیتر گازی نیک گستر مدل H660 برای فضای 300 تا 500 متر مکعب مناسب است و در دو مدل گاز شهری و گاز ما‌درهایع تولید می شود.

شرکت فن زیلابگ

هیتر گازی نیک گستر دارای ضما‌درهانت و خدما‌درهات پس از فروش به مدت 24 ما‌درهاه توسط شرکت آرجی است که با بالا ترین سطح کیفیت به مشتریان ارائه می گردد تا خریداران محترم هیچ گونه نگرانی بابت مشکلات احتما‌درهالی پس از خرید خود نداشته باشند.

فن رادیال زیلابگ الما‌درهان

تیراژه اکنون تولید کننده محصولاتی است ما‌درهانند: محافظهای صوتی و تصویری، یخچالهای خانگی و صنعتی، انواع هواکش و کولرهای گازی.

با افزایش جمعیت جدید ران ، متصل به فناوری خود ، صنعت در حال یافتن روشهای جدید و جالب برای جلب توجه آنها است.

اختلاف آنها باعث می شود که هر کدام برای کاربردهای مختلف مناسب باشند و مشتریان در بعضی از موارد مشخص نیست که کدام نوع فن مناسب ترین نیاز آنها است.

تطبیق پذیری بالا فن های سانتریفیوژ برای چندین ترکیب جریان هوا / فشار مفید هستند و می توانند چندین شرایط جریان هوا از جمله هوای تمیز ، خشک و مرطوب را پردازش کنند.

فن تونلی زیلابگ آلما‌درهان

ما‌درها در فروشگاه برق آسا انواع این تجهیزات را از برندهای گوناگون و با توان و مدلهای مختلف برای شما‌درها گردآوری کردهایم.

هیترگازی نیک گستر در ظرفیت های مختلف حرارتی 14، 25، 45 هزار کیلو کالری در تنوع رنگی متفاوتی از جمله قرمز، سورمه ای، زرشکی و نوک مدادی، تولید و در بازار عرضه می شود.

فن صنعتی زیلابگ

می باشند. این مدل از فن ها از سایز پروانه 20 سانت تا پروانه 90 سانت در مدل های مختلف عرضه می شوند.

فن سردخانه زیلابگ

گروه تولیدی صنعتی دنیای فن علاوه بر تولید انواع فن وهواکش در واردات انواع فن و هواکش نیز دارای فعالیت میباشد که از مهمترین این محصولات میتوان به فنهای زیلابگ الما‌درهان در ابعاد مختلف اشاره کرد.

اگزاست فن های شامل انواع اگزاست فن سانتریفیوژ و اگزاست فن آکسیال میباشند ، که هر کدام از آنها کاربرد خاصی در صنعت های مختلف دارند.

فن آکسیال مخصوص کندانسور زیلابگ ZILABEG سری FTP در دو نوع موجود میباشند : موتور فن تک فاز 220 ولت 50 هرتز با خازن آسینکرون و موتور فن سه فاز 380 ولت 50 هرتز ، این نوع فن ها در سطح وسیعی در کندانسورها ، اواپراتورها ، خشک کن ها و دیگر تجهیزات خنک کننده (یخچالی) و مکان هایی که نیاز به تهویه هوا دارند مورد مصرف قرار میگیرند.

این گروه فن اواپراتور زیلابگ امروزه فعالیت خود را در زمینه ی فروش انواع پمپ های صنعتی و تهیه و تولید سیستم های تهویه از جمله اسکرابر، سیکلون انتقال مواد و الکترواستاتیک، کانال، هود تصفیه کننده فن کندانسور زیلابگ و انواع هواکش آکسیال گسترش داد.

فن اکسیال زیلابگ

نوع دیگر تقسیم بندی فنها، آنها را به دو دسته خانگی صنعتی و تاسیساتی تقسیم میکند. هواکش صنعتی گریز از مرکز که این نوع را نیز میتوان به هواکش صنعتی خم به عقب و خم به جلو، یکطرفه و دوطرفه نیز تقسیم بندی نمود.

هواکشهای آکسیال زیلابگ را می توان به دو دسته هواکشهای آکسیال خانگی و هواکشهای آکسیال صنعتی تقسیم بندی نمود. تهویه ی هوا ، ونتیلاسیون ، فراهم نمودن شرایط آسایش در منازل و کارخانه ها از جمله کاربرد های فن سانتریفیوژ زیلابگ محسوب می شود.

تا برای کارکنان و افراد حاضر در محیط فضای سالمی را فراهم سازد. فن رادیال زیلابگ از فن های AC محوری به طور گسترده ای در دستگاه های فروش استفاده می شود تا در مواردی که فضای محفظه محدود است ، خنک کنندگی ایجاد کنند.

قیمت فن زیلابگ

سرعت این دستگاه 1800دور در دقیقه بوده و رنج هوادهی آن 300 مترمکعب بر ساعت است. از آنجایی که هدف نهایی در واحدهایی ما‌درهانند دستگاه های فروش ، یکنواخت جریان خنک کننده است ، یک فن AC کاملاً واضح است.

فن کندانسور زیلابگ

این کندانسور در سیستم سردخانه و چیلر هوا خنک مورد استفاده قرار میگیرد. کندانسور هوایی حرارت سیال مبرد را به محیط منتقل می کند و دو نوع جریان طبیعی و جریان اجباری اتفاق می افتد.

از ویژگی های فن آکسیال زیلابگ می توان به کارآمدی انرژی بسیار بالا ، هزینه کم تجهیزات و نگهداری ، کنترل آسان ، وزن کم ، طول عمر بالا و انعطاف پذیری و استحکام آن اشاره نمود.

خرید تجهیزات و تعمیر و نگهداری آن دارای هزینه کمی است. کمپانی زیلابگ دارای استاندارد ملی ایران و گواهینامه CE می باشد.

کاتالوگ فن های زیلابگ

از مهمترین و برجسته ترین سری های ساخت این برند می توان به هواکش های اکسیال و هواکش های سرد خانه ای اشاره کرد.

فن زیلابگ 50 سانت سه فاز

از مهمترین ویژگیهای این نوع فن به کارایی منحصر به فرد،داشتن پایین ترین صدا ،بسیار کم مصرف بودن،صرفه اقتصادی،مقاومت قوی و عالی در برابر خورندگی،ضریب اطمینان بسیار بالا با توجه به درجه ودوام سیستم یکپارچه با قویترین عملکرد و انتقال هوای ایده ال میباشد اشاره کرد.جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تما‌درهاس حاصل نما‌درهایید.

یکی از مهمترین برندهای تامین کننده فن سردخانهای برای مصارف سرما‌درهایشی در ایران، زیلابگ است. دبی صدای تولید شده برای هر دو مدل فن در حدود ۳۰ دسی بل می باشد .

فن اکسیال زیلابگ آلما‌درهان

سری هواکش های آکسیال زیلابگ FTP4 از فن های کندانسوری پیشنهادی البرز فن می باشد که در دو مدل ۶D-710S-180/75-G و ۶D-710S-180/75-B به بازار عرضه می شوند.

نما‌درهایندگی فن زیلابگ آلما‌درهان

لازم به ذکر است که زیلابگ با بکارگیری دانش تیم تخصصی اش رقیب سرسختی برای برندهای خارجی در زمینه تامین هواکش و فن در بازار داخلی کشور است.

قطر فن انتخابی برای کندانسور از 35 تا 50 سانتی متر است. ساعت یخچال فن کندانسور را از برق جدا کنید تا گاز داخل آن ساکن شود.

در کندانسور جریان ثقلی ما‌درهایع تقطیر شده به طرف پایین است و مبرد نیز در این نوع قیمت فن زیلابگ آلما‌درهان کندانسورها از بالا وارد شده و از قسمت پایین خارج می گردد.

فن زیلابگ فروش

الکتروموتورهای فن های سری FTP زیلابگ ، F , B می باشد. جریان هوا ایجاد شده توسط فن های گریز از مرکز از طریق سیستم کاتالوگ فن زیلابگ آلما‌درهان مجاری یا لوله ها هدایت می شود.

این ویژگی باعث می شود بدنه فن در برابر عوامل خورنده شیمیایی و شرایط بد آب و هوایی محافظت بیشتری داشته باشد، که این امر باعث دوام بیشتر محصول می شود.

یکی از فنهایی که امروزه به دلیل افزایش جمعیت و به طبع آن افزایش نیاز مردم به مواد غذایی بیشتر مورد نیاز است، فن سردخانهای زیلابگ است.

استعلام با عنوان فن زیلابگ 63 سانتیمتری و با کد هزاره 4755790 در تاریخ سه شنبه، 5 بهمن 1400 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است و مهلت شرکت در آن تا تاریخ 1400/11/11 در نظر گرفته شده است.

استعلام با عنوان خرید فن زیلابگ 63 سانتیمتری و با کد هزاره 4760212 در تاریخ چهار شنبه، 6 بهمن 1400 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است و مهلت شرکت در آن تا تاریخ 1400/11/11 در نظر گرفته شده است.

در ادامه همه محصولات زیلابگ به تفکیک معرفی شده است . هواکش صنعتی زیلابگ دستگاهی است که معمولاً برای تهویه و به جریان انداختن هوا بهویژه در مکانها و ساختما‌درهانهای صنعتی استفاده میشود.

برای مثال هواکش پنجرهای و هواکش سقفی دارای قاب متفاوتی هستند. بنابراین بهتر است از برندهایی خرید کنید دارای گارانتی تعویض یا تعمیر هستند.

موتور فن های سری FTP از نوع “فن با روتور بیرونی” بوده، که این موتورها دارای خصوصیاتی از قبیل راندما‌درهان بالا، ساختار فشرده و نصب راحت هستند.

او اعتقاد زیادی به طرح موتور روتور خارجی ابداعی پدرش برای صنعت سیستم تهویه داشت، بر همین اساس ساخت توربین و فن های تهویه مطبوع آغاز شد.

Th᠎is article has been  done by GS᠎A Cont᠎ent  Genera᠎to᠎r DE MO !

هواکش صنعتی 63سانت قابدار زیلابگ 4d-630b هما‌درهان طور که از نام این وسیله مشخص است هواکش؛ دستگاهی برای جابه جایی هوا چه آلوده و چه پاک است.

کارخانه لوازم خانگی لونا در شهرک صنعتی خرمشهر قرار دارد. ساید چنل در صنایع کاغذ سازی، تولید تجهیزات پزشکی، هوادهی، سیستمهای تصفیه آب، صنعت نساجی و تولید پلاستیک کاربرد دارد.

از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدما‌درهات و تعمیرات انواع هواکش بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند.

اولین نکته برای خرید تجهیزات تهویه، در نظر گرفتن نوع کاربری خانگی، تاسیساتی یا صنعتی است. استفاده از هواکش گلخانه و مرغداری با هدف تهویه و تبادل هوای خارج با هوای فن رادیال زیلابگ الما‌درهان داخل محیط، کاهش دما‌درها در فصول گرم، تامین دی اکسید کربن برای رشد گیاهان، متعادل کردن رطوبت در داخل محیط گلخانه و در نهایت افزایش رشد گیاهان است.

یکی از قابلیتهای این فن جلوگیری از کاهش فشار استاتیکی هوای عبوری در کانال است. فنهای سردخانهای براساس مشخصات فنی سردخانه و حجم هوای جابهجایی شده در مدلهای مختلفی از نظر شکل پروانه، قطر پروانه، تعداد پره و دور موتور تولید میشوند.

هواکش های صنعتی به دلیل اینکه باید حجم زیادی از هوا را جا به جا کنند، قدرت متفاوتی دارند. محصولات زیلابگ تحت نظارت متخصصین صنعتی و بر اساس استانداردهای روز تولید می شوند ، از این رو کیفیت تما‌درهامی آنها تضمین شده می باشد.

قدمت طرفداران محوری به آسیاب های بادی افقی پیکربندی شده اروپا در قرون وسطی باز می گردد. به همین دلیل ، ما‌درها فن محوری AC سری PM1225-7 را ایجاد کردیم.

فن معکوس یا کوندانسوری از نوع فنهای جریان محوری میباشد که در ان ورود و خروج هوا در یک جهت وبه موازات محور فن صورت میگردد.

فن سردخانهای زیر مجموعهای از فنهای آکسیال محسوب میشوند. اجزای فن زیلابگ شامل پروانه فلزی مقاوم در برابر خوردگی و یک الکتروموتور با سیمپیچ مسی است.

هواکش صنعتی سردخانه ای زیلابگ دو قسمت اصلی شامل موتور و پروانه است . شرکت زیلابگ ایران که نامی آشنا در زمینه تهویه صنعتی و اسم مشابهی با کمپانی زیلابگ آلما‌درهان zheil abegg دارد، از سال 1343 شمسی با استفاده از متخصصین داخلی با طراحی و ساخت اولین نمونه از فن های صنعتی و فن های تهویه مطبوع کار خود را شروع کرد.

فن و هواکش 63 سانت صنعتی قابدار زیلابگ، مدل FTP 4E-630B محصولی از شرکت زیلابگ است که از کارایی و طول عمر بالایی برخوردار می باشد.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.