استعفای کمیسیون اقتصادی دولت به درخواست ما بود

[ad_1]

معاون اجرایی رئیس جمهور دلیل استعفای خود و محسن رضایی از کمیسیون اقتصادی دولت را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، سید صولت مرتضوی درباره دلیل استعفای خود و محسن رضایی از کمیسیون اقتصادی دولت اظهار کرد: لازم شد مراتب را به اطلاع مردم برسانم.

وی افزود: در یکی از جلسات دولت بحث حضور اعضای دولت در کمیسیون های مربوطه مطرح شد که به نظر می رسد تعداد اعضای کمیسیون زیاد باشد و اصلاح اعضای کمیسیون ضروری است. من عضو دو کمیسیون زیربنایی و اقتصادی دولت بودم. حضور در کمیته ها و نظر کارشناسی، مطالعه پیش جلسه و گذراندن زمان زیادی در کمیته ها ضروری است به همین دلیل درخواست خروج از کمیسیون اقتصادی را داشتم. آقای. محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور نیز به دلیل مشغله کاری و عدم حضور در جلسات کمیسیون اقتصادی درخواست خروج از کمیسیون اقتصادی را داشت.

مرتضوی ادامه داد: اصلاح اساسنامه مستلزم تصویب هیات وزیران و آقای مهندس بود. مخبر این تایید را اعلام کرد اما متاسفانه برخی رسانه ها از این تاییدیه استفاده نادرستی کردند.

وی در پایان تصریح کرد: آقای رضایی با تمام قوا در حوزه معاونت اقتصادی ریاست جمهوری و به عنوان دبیر شوراها و جلساتی که مسئولیت آن را بر عهده دارند، حضور دارند و دولت نهایت استفاده را از ایشان خواهد کرد. “

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.