روز قدس موجودیت و حقانیت مردم فلسطین را زنده می کند

[ad_1]

یک کارشناس مسائل بین الملل با انتقاد از حمایت دوگانه و تبعیض آمیز سازمان ملل متحد از مردم فلسطین و مردم اوکراین گفت: آنتونی گوترش علیه جنایات رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی حرفی نمی زند نه خودش و نه سایر اجزا. سازمان ملل و این رویکرد، سازمان ملل». او متهم به حمایت از گروهی از کشورها به ویژه آمریکا و اروپا بود.

عماد آبشناس در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: رژیم صهیونیستی هفتاد سال است که تاکنون و حتی قبل از آن بحران های زیادی را در جهان و خاورمیانه به وجود آورده است، او خاص است، اما در عین حال صدایش هم است. در رابطه با جنایات رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی شنیده نشده است، نه این رژیم و نه سایر اجزای سازمان ملل متحد و این رویکرد، سازمان ملل را نسبت به اقدام سازمان ملل و اقمارش در حمایت از این سازمان مشکوک تر کرده است. ایالات متحده و کشورهای اروپایی

وی با اشاره به تحولات اراضی اشغالی و افزایش حملات نظامی علیه مردم فلسطین گفت: این امر دلایل متعددی دارد، نخست اینکه اسرائیل از درگیری رسانه های بین المللی بر سر اوکراین سوء استفاده می کند و کشتار مردم را افزایش داده است. رژيم صهيونيستي در داخل با مشكلات زيادي مواجه است و سياستمداران صهيونيستي سعي در تقويت جايگاه سياسي خود در اين رژيم با ​​رفتار سخت خود در قبال فلسطينيان دارند. “مقاومت.” و به خصوص بعد از قیام اوکراین دیدند که در حمایت از آنها و مردم سایر نقاط جهان تناقض زیادی وجود دارد و امروز به این امر متقاعد شده اند.

وی گفت: از فلسطینی‌های کرانه باختری گرفته تا ساکنان سرزمین‌های اشغالی این را می‌دانند و این رژیم صهیونیستی را بیش از هر زمان دیگری ترسو می‌کند. رژیم صهیونیستی سال هاست برای عادی سازی موجودیت خود در جهان اسلام تلاش می کند.

آب شناس افزود: رژیم صهیونیستی در سال های اخیر تلاش کرده است تا برخی از عوامل خود و سران کشورهای عربی منطقه را جمع کند و این رهبران نیز اعتبار خود را نزد مردم منطقه سوزانده و رابطه سیاسی خود را با این موضوع اعلام کرده اند. رژیم صهیونیستی امیدوار بود که این اقدام و همکاری برخی کشورها بر او تأثیر بگذارد، اما دیدیم که نفرت بیشتر شد.

وی گفت: روز قدس به دلیل برگزاری هر ساله موجودیت و حقانیت ملت فلسطین را زنده می کند و برای رژیم صهیونیستی که به دنبال عادی سازی و فراموشی مسئله فلسطین است برای مردم این کشور دردناک است. جهان، علیه آن آواز بخوانم.”

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.