نمایندگی فن کندانسور سردخانه در کرج

رله از جمله عناصری است که وجود آن در مجموعه الکتریکی اکثر ماشین های سرما ساز، حیاتی است و هر گونه عیب در عملکرد و یا ساختمان آن، دستگاه را دچار مشکل جدی خواهد نمود.

تست فن کندانسور کولر گازی

کولر گازی از جمله وسایل برقی است که در برخی از مناطق جهان بالاخص مناطق حاره ای به شدت مورد استقبال قرار گرفته است.

در اکثر کولر های گازی لامپ خبر را با کمپرسور در حالت موازی قرار می دهند تا روشن شدن آن، بیانگر تولید سرما در کولر باشد و خاموشی آن نیز، اتومات ترموستات را نشان دهد.

قیمت فن کندانسور یخچال دوو

این دو سیال از طریق جداره (دیواره) مجموعه لوله های با قطر کم با یکدیگر تبادل گرمایی انجام داده و آب یا مایع خنک کننده ، گرمای سیال گازی داغ را می گیرد و کم کم آن را به مایع تبدیل می کند.

قیمت فن کندانسور یخچال سامسونگ

جایگاه لامپ خبر در قسمت تابلوی برق کولر گازی است. اصولا به همین دلیل در مناطق مرطوب، استفاده از کولر آبی عملا غیر ممکن است.

انواع کندانسور آبی یا آب خنک چیست؟ به همین منظور قبل از وارد شدن گاز تحت فشار قرار گرفته و در مسیر مکانیکی کولر، آن را از کندانسور عبور می دهند و چون این قسمت از کولر تحت فشار هوایی است که از چرخش پروانه فن حاصل می شود، مقدار زیادی از دمای گاز کاسته خواهد شد.

بدیهی است که حساسیت بی مورد اورلود به عبور جریان و یا افزایش دما، می تواند منجر به بروز عیوب جدی در کار دستگاه گردد.

فن اواپراتور هم یکی دیگر از فن های یخچال است که موجب گردش هوای داخل اواپراتور به صورت کلی در بین تمام پره های اواپراتور می شود.

قیمت فن کندانسور یخچال اسنوا

منظور از اجزاء مکانیکی، قطعاتی است که در کنار یکدیگر قرار گرفته اند تا با ایجاد مسیر حرکت گاز، سرما سازی را به وجود آورند.

آب ایجاد شده از ذوب برفک های اواپریتور برروی سینی ریخته می شود. بر روی لوله های آلومینیومی اواپریتور، ذرات یخ ایجاد شده و در زمان استراحت گولر (زمان اتومات ترموستات)، بر اثر ازدیاد دما ذوب می شوند.

به دلیل عبور هوا از اواپراتور ، گرد و غبار روی آن را پوشانده و لایه ای از کثیفی ، سطح آن را فرا می گیرد .

علت: دلیل اینکه با کد خطای شماره 72 یخچال فریزر سامسونگ رو به رو شده ایم که دستگاه دمای یخچال را غیر طبیعی تشخیص داده است.

پروانه اواپریتور از مجرای ورودی، هوا را مکیده و با فشار روانه لوله های سرد آلومینیومی اواپریتور می کند تا سرمای کولر وارد محیط شود.

خرابی فن کندانسور فریزر

یعنی با فشار هوا از مسیر ورودی، آن را با فشار به سمت کندانسور روانه می کند تا اندکی از دمای گاز تحت فشار قرار گرفته کاسته شود.

پشتیبانان “تعمیرلاین” با پاسخگویی ۲۴ ساعته در طول هفته، همراه شما خواهند بود تا تعمیراتی با کیفیت را تجربه کنید.

فن کندانسور قیمت

کاهش دما و خنک کنندگی محیط تئسط کولر گازی کیفیت بسیار مطلوبی دارد و اگر تفاوت قیمت آن نسبت به کولر آبی فاکتور تعیین کننده ای نبود، کاربرد کولر های آبی تا حدود بسیار زیادی محدود می شود.

تعمیر فن کندانسور یخچال الکترواستیل

کولر های گازی به طور عموم دارای دو پروانه هستند که برروی شافت موتور سوار شده اند. این لوله که طول و قطر آن متناسب با قدرت کولر می تواند متفاوت باشد، وظیفه تبدیل گاز به حالت مایع و حمل آن تا ابتدای اواپریتور را برعهده دارد.

تا زمانی که عیب در مجموعه کولر وجود داشته باشد، راه اندازی آن به واسطه وجود اورلود غیر ممکن خواهد بود.

از طرفی نیز ممکن است این ارور به دلیل خرابی برد یخچال الکترواستیل شما نیز رخ داده باشد؛ در نتیجه همه این موارد باید توسط تکنسین متخصص به دقت مورد بررسی و عیب یابی قرار بگیرند.

فن های کندانسور

تعویض فن و چک کردن مدار برد مشکل را حل میکند. 6. دارای سیستم لوله کشی کمتری می باشد و لوله کشی را به حداقل می رساند.

به کمک رله هر دو سیم پیچ اصلی و کمکی در لحظه استارت در مدار بوده و پس از آن، سیم پیچ کمکی از مدار جدا می شود.

افزایش دمای گاز پس از کمپرسور، امری بدیهی است و اگر این دما به شکلی از آن سلب نشود، سرما سازی کیفیت مطلوبی نخواهد داشت.

این قابلیت با فعال شدن از روی پنل لمسی سرعت سرمایش داخل کابین یخچال را بالا برده که به خودی خود کیفیت مواد غذایی را بیشتر حفظ خواهد کرد.

فن کندانسور صنعتی

با این حال بهتر است آن را به روش های حفاظتی مجهز نمایید. این کلید تا حدودی یادآور کلید چند حالته پنکه سقفی است با این تفاوت که در ساختمان این کلید از سیم پیچ با خروجی های متفاوت استفاده نشده است.

قیمت فن کندانسور

به قسمت الکتریکی آن موتور گفته می شود ولی ترکیب الکترو موتور با سایر اجزاء کمپرسور را به وجود می آورد.

وظیفه فن کندانسور

با این تفاوت که نیروی محرکه پیستون در اتومبیل، احتراق بنزین است اما در کمپرسور کولر گازی این نیرو توسط انرژی الکتریکی حاصل می شود.

از قطعات مهم کولر گازی لوله مویی است. موتور الکتریکی کولر گازی از نوع موتور آسنکرون است با دو سیم پیچی اصلی و کمکی که در لحظه آغازین حرکت و به منظور دستیابی به بیشترین مقدار گشتاور، هر دو سیم پیچ با یکدیگر در مدار قرار دارند، و پس از راه اندازی کولر، سیم پیچ کمی توسط رله از مدار خاترج می شود.

فن کندانسور یخچال سامسونگ

این نوع از چیلرها نیازی به برج خنک کننده ندارند.خرید چیلر تراکمی هوا خنک با توجه به مزایای آن بسیار اقتصادی می باشد.

وظیفه کندانسور آزاد کردن گرمای مبرد یا گاز خنک کننده در هنگام برگشت به کمپرسور از طریق سیمپیچهای خود به فضای بیرونی است.

فن کندانسور چیست

با اتصال برق به موتور الکتریکی کمپرسور، روتور به دوران درآمده به واسطه حالت خاصی که دارد، گاز را از مسیر برگشت (پس از سرما سازی) مکیده و با فشار، وارد مسیر رفت می کند.

فن کندانسور سامسونگ

همه ما با مشکل صدای زیاد و آزار دهنده یخچال به خوبی آشنا هستیم و می دانیم که این صدا یکی از مشکلات اصلی یخچال می باشد.

قیمت فن کندانسور یخچال ال جی

ارور gF در زمانی ظاهر میشود که سنسور فلومتر یخساز سایدبایساید خراب شده و آب از یخساز یخچال سرازیر میشود.

فن کندانسور ساینا

اگر دمای محیط داخل آشپزخانه شما بالا است یا یخچال در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار دارد؛ یخچال برای رسیدن به دمای تنظیم شده باید بیشتر کار کند و دیرتر به دمای مورد نظر میرسد و همین امر باعث میشود که یخچال مدت بیشتری کار و دیرتر اتومات کند.

این هوای گرم به سمت بیرون از محیط منزل و یا اداره روانه می شود. البته سرد بودن هوای بیرون هم می تواند موثر باشد.

در نتیجه لازم است تا سنسور دما بیرون کشیده شود و تمیز شود و سپس در جای اصلی خود قرار داده شود.

​This post has be en gen​er᠎ated by G᠎SA Conte᠎nt ​Generator  DEMO!

فن کندانسور پراید

این موتور ها که در واقع در گروه موتور های آسنکرون قرار دارند، یک سیم مشترک و به ازای تعداد دورشان، دارای سر سیم های خروجی از موتور هستند.

و چند بار پاور را خاموش – روشن که میکنیم فن فریزر به کار می افتد خنک میکند یکسره تا ۴ الی ۵ ساعت کار میکند …

با استفاده از معانی این ارورها میتوان در سریعترین زمان ممکن تمام عیوب یخچالهای ال جی را پیدا و آنها را رفع کرد.

در غیر این صورت ، با متخصص تماس بگیرید. وجود صداهای غیر عادی و ناهنجار در دستگاه می تواند به دلیل مشکل در برد کنترل اصلی باشد که نیاز به سرویس و تعمیرات تخصصی دارد.

در غیر این صورت در ساعات اولیه شب کولر را روشن نکنید. این کار را شیر تنظیم جریان که شیر انبساط نام دارد؛ انجام می دهد.

از آن جا که نیاز به هوای خنک در ساعات مختلف شبانه روز متفاوت است، موتور فن یا به عبارتی موتوری که قرار است هوای لازم جهت وزیدن به اواپریتور را تامین کند نیز چند سرعته است.

فن کندانسور یخچال ویترینی

اورلود علاوه بر جریان کششی موتور، حرارت داخل کمپرسور را نیز تحت کنترل خود دارد و به هر دلیل، هر یک از دو مورد مذکور از حد معینی تجاوز نماید، اورلود تحریک شده و مدار الکتریکی کمپرسور را باز خواهد نمود.

کمپرسور کولر دو جزء مکانیکی و الکتریکی دارد. گاز سرما ساز در کمپرسور تحت فشار قرار می گیرد تا بتواند مسیر گردش خود را در مجموعه مکانیکی کولر پشت سر نهد.

فن کندانسور فریزر الکترواستیل

از آن جا که بدنه کولر به طور مداوم در دسترس انسان قرار ندارد، ارت آن چندان ضروری به نظر نمی رسد.

فن کندانسور هوایی

از آن جا که لوله بلوی ترموستات، مماس با اواپریتور قرار دارد، ازدیاد سرما، گاز داخل لوله بلو و در نتیجه گاز درون مجموعه لوله مویی و فانوسک ترموستات را تحت تاثیر قرار داده و موجب عملکرد کلید ترموستات می شود.

علیرغم عملکرد به ظاهر یکسان کولر های آبی و گازی، راندمان دو دستگاه به هیچ وجه قابل قیاس نیست. نظارت و کنترل عملکرد بخش های مختلف چیلر خانگی نظیر شیر انبساط، مخزن انبساط، پمپ آب و شیرهای برقی، توسط تابلو برق انجام میشود.

رله فن کندانسور پراید

اگر فن اواپراتور در زمانهای مشخصی سرویس یا روغنکاری نشود، دچار فرسودگی و خرابی میشود. مهمترین دلایلی که باعث خرابی فن و تعمیر یخچال میشود، نوسانات برق و کثیف بودن فن است.

قیمت فن کندانسور یخچال الکترواستیل

در مواردی که شارژ گاز سرما ساز در کولر بیشتر از مقدار لازم صورت گرفته، و یا دمای ترموستات با گرمای محیط تناسب نداشته باشد و …

فن کندانسور یخچال دوو

در حقیقت در چیلر هوا خنک گاز پس از ورود به درون کمپرسور و فشرده شدن آن وارد کندانسور شده و تبدیل به مایع می شود و بعد از آن با تبدیل مایع به بخار سرما از محیط گرفته شده و فضا سرد می شود.قیمت خرید چیلر تراکمی هوا خنک با توجه به مدل آبی یا هوایی بودن متفاوت می باشد.

دو شاخه، سیم رابط و پریز کولر را همواره متناسب با جریان مصرفی دستگاه انتخاب کنید. معمولا سینی زیر کولر را رنگ می زنند تا در برابر فرسایش ناشی از شرایط جوی، از مقاومت بیشتری برخوردار باشد.

تست فن کندانسور یخچال

در اکثر کولر های گازی، هوای سرد از قسمت جلوی کولر خارج می شود و جهت جلوگیری از ورود ذرات غبار به داخل مسیر، هوای سرد را از یک فیلتر اسفنجی عبور می دهند.

این یخ زدگی ها موجب جلوگیری از انتقال هوا و تبدیل هوای گرم به هوای سرد می شود. با این حال از لحاظ قیمت مینی چیلر، اواپراتورهای شل اند تیوب به صرفهتر هستند به دلیل طراحی مناسب؛ ولی حجم زیاد و وزن سنگینی دارند اما مقاومت آن در مقابل یخ زدگی و هوا گیری بسیار بیشتر است.

فن کندانسور یخچال فریزر الکترواستیل

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با فروش فن کندانسور وب سایت خود باشید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.