کوثری: مردم در مراسم روز جهانی قدس امسال حضور پر رنگی خواهند داشت

[ad_1]

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با حضور پرشور خود در مراسم روز قدس ضمن اعلام حمایت همه جانبه از مردم مظلوم فلسطین به جهانیان نشان می دهند که در صحنه خواهند بود. تا سرنگونی رژیم نامشروع صهیونیستی».

اسماعیل کوثری در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس، خاطرنشان کرد: امام خمینی (ره) پس از پیروزی انقلاب اسلامی در ماه رمضان سال 1358 در اقدام بسیار شایسته و شایسته همه مسلمانان جهان و دولت های اسلامی خواستار اتحاد رژیم غاصب صهیونیستی و حامیان آن برای قطع دست آنها شدند. وی از مسلمانان جهان خواست آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان «روز قدس» انتخاب کنند و همبستگی بین المللی مسلمانان را در حمایت از حقوق قانونی مردم مسلمان اعلام کنند.

وی به برگزاری مراسم راهپیمایی روز قدس در سال های مختلف اشاره کرد و گفت: مراسم روز قدس به جز دو سال اخیر که با محدودیت موتورسیکلت برگزار می شد، هر سال در ایران و در کشورهای مختلف جهان با شکوه بیشتری برگزار می شود. به دلیل شیوع ویروس کرونا.” برگزار خواهد شد.

نماینده مردم تهران تصریح کرد: انشاءالله با توجه به اینکه امسال توانستیم بر تاج مسلط شویم و تا حد زیادی رواج آن را کنترل کنیم، مردم در مراسم روز جهانی قدس امسال حضور پر رنگی خواهند داشت.

کوثری با محکومیت اقدامات برخی کشورهای منطقه برای برقراری روابط سیاسی با رژیم صهیونیستی گفت: حضور مردم در مراسم روز قدس نشان دهنده مخالفت آنها با اقدام برخی کشورهای مرتجع منطقه برای برقراری روابط سیاسی با رژیم صهیونیستی است. رژیم صهیونیستی از شر». مردم با حضور پرشور در مراسم روز جهانی قدس ضمن اعلام حمایت همه جانبه از مردم مظلوم فلسطین به جهانیان نشان می دهند که تا سرنگونی رژیم نامشروع صهیونیستی در صحنه خواهند بود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.