امیرعبداللهیان: برای مقابله با جنایات رژیم صهیونیستی باید تدابیر فوری اتخاذ شود

[ad_1]

وزیر امور خارجه ایران در سخنانی به مناسبت روز جهانی قدس گفت: «جمهوری اسلامی ایران جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در مسجدالاقصی را مطلقا محکوم می‌کند».

به گزارش ایسنا، حسین امیرعبداللهیان روز پنجشنبه (28 اردیبهشت ماه) در سخنانی به مناسبت روز جهانی قدس، اظهار کرد: از دولت ها و سازمان های بین المللی به ویژه سازمان همکاری اسلامی می خواهم که نسبت به جنایات و جنایات آن اقدام فوری انجام دهند. رژیم غاصب صهیونیستی

وی ادامه داد: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان روز جهانی قدس است. این روز به برکت اندیشه امام خمینی (ره) برای اتحاد و همبستگی جهان اسلام و حمایت مردم فلسطین از بیت المقدس ثبت شد. شکل گیری مقاومت یکی از دستاوردهای اصلی این مکتب بود. مقاومت نشأت گرفته از اندیشه امام خمینی (ره) و دستاورد فرماندهان بزرگ فلسطین از جمله شیخ احمد یاسین، فتحی شقاقی، عباس الموسوی، عماد مغنیه و همچنین شهید بزرگ قدس سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی بود. المهندس

صدراعظم افزود: امروز بدون شک طرح صهیونیستی در عنوان معامله قرن شکست خورد. محور صهیونیستی در تلاش است تا با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، ضعف و شکاف داخلی خود را در سرزمین های اشغالی برطرف کند. بی شک این خواسته ها به برکت قدرت مقاومت و مراقبت آشکار و طرح خواهد شد.

امیرعبداللهیان افزود: جمهوری اسلامی ایران ضمن اعتقاد به اینکه مقاومت در برابر اشغالگران قدس مهمترین و مؤثرترین گزینه است، برنامه ای دموکراتیک و سیاسی مبتنی بر همه پرسی بین پیروان دین و دین را در اختیار سازمان ملل قرار داده است. مردم فلسطین.” این برنامه که بیش از دو دهه پیش توسط حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) طراحی شد، امروز بیش از هر زمان دیگری قابل اجراست. در این طرح، فلسطینی ها و مسلمانان مشارکت فلسطینی ها و نظام سیاسی فلسطین در همه پرسی را تعیین می کنند.

وی افزود: امروز مقاومت در بهترین شرایط و رژیم صهیونیستی در ضعیف ترین روزهای خود به سر می برد. در پایان باید تاکید کنم که جمهوری اسلامی ایران در راستای کمپین دفاع از عدالت و عدالت به حمایت از ملت فلسطین تا تشکیل کشور قدرتمند فلسطینی در سراسر سرزمین تاریخی فلسطین و تعیین نام فلسطین ادامه خواهد داد. اورشلیم به عنوان پایتخت شما. خداوند شهدای فلسطینی و مقاومت را ببخشد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.