تلاش برای توقف حملات رژیم صهیونیستی به فلسطین

[ad_1]

رئیس جمهور با غیرقابل قبول توصیف وقایع اخیر در فلسطین، گفت: لازم است با تلاش کشورهای اسلامی و استفاده از توانمندی های مختلف بین المللی، تمام تلاش خود را برای توقف حملات غیرانسانی رژیم صهیونیستی به مردم فلسطین به کار گیریم.

به گزارش ایسنا، آیت الله دکتر. سید ابراهیم رئیسی در گفت و گوی تلفنی با رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه، عید سعید فطر را به وی و دوست و همسایه اش تبریک گفت و گفت: این عید بزرگ را از خداوند متعال مسئلت دارم. کل امت اسلامی.

رئیس جمهور تاکید کرد: سیاست جمهوری اسلامی ارتقای چشمگیر روابط همه جانبه با کشورهای منطقه به ویژه ترکیه است.

رئیسی با غیرقابل قبول توصیف وقایع اخیر در فلسطین گفت: باید با تلاش کشورهای اسلامی و استفاده از ظرفیت های مختلف بین المللی، تمام تلاش خود را برای توقف حملات غیرانسانی رژیم صهیونیستی به مردم فلسطین به کار گیریم.

رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه در این گفت و گوی تلفنی با تبریک عید سعید فطر به رئیس جمهور و مردم کشورمان گفت: امیدوارم این عید مایه سلامتی، بهروزی و شادی برای کل جهان اسلام باشد.

رئیس جمهور ترکیه با ابراز تمایل برای سفر به تهران، گفت: ترکیه علاقه مند به گفتگو در مورد تحولات منطقه ای و بین المللی و هماهنگی برای پیشبرد روابط دوجانبه و بین المللی به ویژه افزایش تجارت با جمهوری اسلامی ایران است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.