راهنمای خرید مبل راحتی

 

برحسب سلیقه ، طرح و جنس خرید مبل با حکمت کارت در کرج  و همچنین بودجه مورد نظر می توانید از میان پرفروش ترین مدل های زیر ، بهترین گزینه خرید را انتخاب کنید. در لیست زیر انواع جدید مبل راحتی تک نفره راحتی و طبی کم جا ، در طرح های فانتزی ، کلاسیک و اسپرت برای استفاده در اتاق خواب و پذیرایی وجود دارد. اگر سالن پذیرایی تان به اندازه کافی نور دارد مبلمان با رنگ روشن و یا رنگ تیره انتخاب کنید و اگر فضای سالن پذیرایی تاریک و کم نور است از مبلمان رنگ روشن مانند سفید و شیری که نور را منعکس می کنند ، استفاده کنید. وسیلهای که بیشتر در محیط خانه کاربرد دارد و از آن برای نشستن و پذیرایی از میهمان استفاده میشود. مبل ال: مبلمان ال را میتوان یک دسته بندی مجزا دانست یا اینکه آن را در دسته بندی مبلمان راحتی قرار داد. در ایران مبلها به تبعیت از ساختار دسته بندی جهانی مبلمان، دسته بندی خاصی را تشکیل داده و این دسته بندی به طور کلی به سه دسته مبلهای استیل ، کلاسیک و راحتی تقسیم بندی میشوند. از نظر ابعاد نیز مبلهای استیل را برای راحتی بیشتر کمی پهن و بزرگ می سازند.

خرید مبل ارزان

در ادامه به بررسی استقبال مشتریان از خرید مبل راحتی از تولیدی و چرایی آن خواهیم پرداخت با ما همراه باشید تا پاسخ سوالات احتمالی خود در این زمینه را به دست آورید. فقط در نظر داشته باشید که در صورت ثبت سفارش بالای 50 متر درخواست شما بررسی خواهد شد. وقتی اندازه دقیق داشته باشید ، بدون ریسک و باخیال راحت امکان تغییر چیدمان مبل ها در آینده نیز برایتان امکان پذیر است. پیشنهاد میشود در صورتی که قصد خرید مبل راحتی تختخواب شو دارید، طوری مبل خود را انتخاب کنید که در آینده با چیدمان مبلهای دیگر هماهنگی داشته باشد. اگر در فکر آن هستید که یک وسیله ی شیک و لوکس را برای دکوراسیون اتاق خواب خود خریداری کنید، می توانید از مدل هایی که با پارچه های چرمی و مخمل تهیه شده اند استفاده کنید. برخی از مدل های این مبل ها بسیار لوکس هستند و در هر دکوراسیونی که مورد استفاده قرار گیرند جلب توجه می کنند. مبلمان راحتی ال با توجه به ساختارشان نیاز به فضای نسبتا کافی داشته و برای خودنمایی در خانه باید در محل مناسب خود قرار بگیرند.

خرید مبل 2022

1. دوام بالا: مبلمان کلاسیک بسیار با دوام هستند و معمولا سالیان زیادی عمر میکنند. اما اگر فضای بزرگی در اختیار دارید و علاقه زیادی بـه لم دادن و استراحت کردن روی مبل دارید، این می تواند یک گزینه ایده آل برای تان باشد. کاناپهها محل قرارگیری به خصوصی ندارند و بیشتر در خانه مقابل تلوزیون قرار میگیرند، کاناپهها به دلیل داشتن فضای کناری بیشتر مورد علاقه اکثر افراد هستند و راحتیشان آنها را در صدر مبلهای پر طرفدار قرار میدهد. مبلهای راحتی کلاسیک مبلهایی هستند که بیش تر از چوب در ساخت آنها استفاده میشود که هم به زیبایی مبل میافزاید و هم دوام آن را افزایش میدهد. مبل راحتی نیز برگرفته از همین تعریف و ساختار است و به نوعی تکمیل کننده آن. مبل در لغت به معنی وسیلهای برای نشیمن یا کمک کننده برای نشستن بوده و واژهای فرانسوی است که ریشه در زبان انگلیسی دوانده است. مبلهای راحتی به شکل اِل انگلیسی (L Shape) در چند سال اخیر رشد چشمگیری داشتهاند؛ چه در زمینه تولید و چه تقاضای عمومی.

هر چه توجه به این دستور العمل ها و استفاده از آن ها دقیق تر باشد، نتیجه و حاصل کار نهایی بهتر و هنرمندانه تر می شود. سازه اصلی این کالا از چوب کلاف روسی است.از دیگر ویژگی های این محصول دسته های چوبی مبل است که جدا می شوند و به عنوان میز عسلی مورد استفاده قرار میگیرد و با توجه به چند تکه بودن این کار میتوان به هر سلیقه ای آن را دیزاین نمود . ابتدا نگاه کلی به موارد مصرفی در مبل میپردازیم و با جنس های خوب انها آشنا میشویم و سپس بخ بررسی انواع مبل میپردازیم. در صورتی که قصد خرید مبل تک نفره دست دوم از دیوار یا شیپور را دارید، بهتر است کاملا تمام قسمت های مبل را بررسی کرده و از خرید مدل هایی که دارای پارگی یا فرورفتگی یا حتی ترک در پایه ها هستند ، اجتناب کنید. برخی از مدل های مبل تک نفره نیز به گونه ای طراحی می شوند که مدلی شبیه بشکه دارند. پارچه های به کاررفته در آن ها نیز کیفیت بالایی دارد. لاوستها در دکوراسیون مدرن به خوبی جای خود را باز کردهاند، اما هنوز در کشورمان شناخته شده و مرسوم نیستند؛ هر چند افراد آنها را به عنوان مبل، همراه با ست مبل راحتی و یا به تنهایی و به عنوان یک کاناپه مبل دو نفره، خریداری کرده و در چیدمان خود قرار میدهند، اما از علت ساختار و کارایی آن تا حدودی بی خبر هستند.

خرید مبل از تولیدی

مبلهای استیل و کلاسیک که تقریبا هم خانوادهاند، ولی تفاوتهایی با هم دارند. مدل های کلاسیک معمولا همین طور هستند. ویژگی مهم مدل های مبل راحتی ایجاد حس راحتی و نرم بودن پشتی و نشیمن آنهاست که چنین مواردی در مبلمان استیل و کلاسیک به ندرت دیده میشود. از جمله ویژگی این مبل ها این است که در رنگ های مختلفی تولید می شوند و به همین دلیل قابلیت تطابق زیادی با انواع دکوراسیون ها دارند. مدل جدید مبل راحتی به چند زیر دسته تقسیم میشود که هر یک ویژگی خاصی داشته و برای محیطی معین به کار برده میشوند. ضمن این که اطمینان ما از کیفیت محصولاتمان سبب شده همراه با فروش هر محصولی در آی تی مبل، یک ضمانتنامه کتبی نیز به خریداران ارائه کنیم و مسئولیت تعویض و تعمیر آن را در صورت بروز مشکلات بر عهده بگیریم. البته موارد استفادهی آن ها فراتر از فضای خانه است و می توان در دکوراسیون اداره ها و دفاتر کار نیز از آن ها استفاده کرد.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.