انتقاد تند امام جمعه بندرگز از نماینده مجلس/ دلیل فشار برای معرفی افراد خاص چیست؟

[ad_1]

ایسنا/ گلستان امام جمعه بندرگز با انتقاد شدید از عملکرد یکی از نمایندگان مجلس گفت: از نماینده مردم غرب گلستان در مجلس می خواهم گزارشی از علت تعقیب و فشار خود به شهرستان و استانی ارائه کند. مسئولان افراد خاصی را معرفی کنند».

حجت الاسلام سید ابوالفضل حسینی امشب در جمع مردم گرگان از نماینده مردم غرب استان گلستان در مجلس انتقاد کرد و گفت: عملکرد و عملکرد خود را به اطلاع عموم برسانید.

وی افزود: قطعاً ایشان در این چند ماه فعالیت های خوبی داشتند که خوب است به مردم شهر گزارش دهند، مثلاً در فضای مجازی و رسانه ها عنوان شد که پیگیر زیادی در انتصابات ستادی داشته است اما ای کاش علت تعقیب و فشار وی بر مسئولان شهرداری و استانی برای انتصاب افراد خاص؟چرا برخی از مشاوران وی از کاندیداها و نامزدهای تصدی پست های مدیریتی درخواست برخی مطالبات می کنند؟علت اینکه برخی از طرف شما شرایط و ضوابط را مشخص می کنند چیست؟ ?

وی افزود: در ادامه نماینده مردم غرب گلستان در مجلس در فضای مجازی بیانیه ای صادر کرد که با خواندن این بیانیه گمان می رود از محل دقیق بندرگز اطلاعی ندارند در حالی که بندرگز پیشتاز است. استان گلستان و در حوزه های عمرانی، فرهنگی، گردشگری و… مورد توجه مسئولان به ویژه نمایندگان مجلس باشد.

وی با تاکید بر اینکه نماینده مردم غرب گلستان متعلق به کل مردم استان است نه فقط یک منطقه خاص، خاطرنشان کرد: همه مردم عزیز و ارجمند هستند اما آقای ایری متعلق به همه مردم است نه فقط صحرای ترکمنستان، مسئولیت بندرگز را هم بر عهده دارد.

وی خاطرنشان کرد که آقای ایری در فضای مجازی با بیان اینکه استاندار و تابع فرمایشات مقام معظم رهبری است، اظهار داشت: امیدواریم این سخنان را در عمل اجرا کند. مجلس شورای هم گفته است که به دستور استان در عمل نیز این موارد را رعایت می کنند اما متأسفانه آنچه در خارج و در فضای واقعی می بینیم برخلاف گفته های فضای مجازی است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.