نکات کلیدی خرید و ست کردن مدل های کفش اسپرت دخترانه

در این مقاله قصد داریم چند نکته مهم درباره نحوه ست کردن انواع مدل های کفش اسپرت دخترانه با لباس های مختلف را به طور کامل شرح دهیم.

کفش یکی از مهمترین بخش های استایل دخترانه است و به همین هماهنگ بودن کفش و لباس در جذابیت استایل نقش بسیار مهمی دارد. به همین دلیل در زمان انتخاب کفش و لباس باید به چند نکته مهم توجه داشت:

·       همراه با کفش اسپرت دخترانه چه نوع شلواری بهتر پوشیده شود؟

معمولا شلوارهای جین جذب همراه با کفش اسپرت دخترانه جلوه زیباتری دارد و می توان رنگ شلوار جین را متناسب با رنگ کفش انتخاب کرد. به عنوان مثال ترکیب کفش سفید با شلوار جین مشکی و آبی بسیار زیبا و جذاب خواهد بود.

استفاده از شلوار گشاد همراه با کفش اسپرت انتخاب اشتباهی است و موجب از بین رفتن زیبایی و جلوه استایل شما می شود.

 

·       رنگ لباس را چگونه می توان با رنگ کفش اسپرت دخترانه ست کرد؟

زمانی که لباس تک رنگ بر تن دارید انتخاب رنگ کفش اسپرت ساده تر است. برای لباس های تک رنگ از هر رنگ کفشی می توان استفاده کرد. به عنوان مثال اگر پیراهن یا مانتو و شلوار مشکی بر تن دارید می توانید از هر رنگ کفش اسپرتی استفاده کنید. رنگ های تیره و خنثی به سادگی با هر رنگی ست می شوند.

اگر لباس روشن بر تن دارید بهتر است از کفش رنگ روشن مانند زرد، نارنجی، صورتی و رنگ های شاد استفاده کنید. به عنوان مثال کفش اسپرت زرد یا طلایی با لباس سفید، قرمز هماهنگی بیشتری دارد.

 

·       کفش اسپرت دخترانه سفید با چه رنگ لباسی ست می شود؟

بهترین انتخاب برای کفش اسپرت سفید شلوار جین آبی است. شلوار جین آبی به همراه یک پیراهن اسپرت و کفش اسپرت دخترانه سفید استایل تابستانی جذابی خلق خواهد کرد.

همچنین کفش اسپرت سفید به همراه پیراهن یا مانتو سفید نیز برای فصل بهار و تابستان گزینه مناسبی هستند.

به طور کلی کفش اسپرت سفید را با شلوار رنگی نپوشید. تنها رنگ مجاز برای استفاده به همراه کفش سفید شلوار جین آبی، شلوار مشکی و طوسی روشن است و می توانید از شلوار چرم  مشکی نیز استفاده کنید اما استفاده از شلوار و لگ رنگی با کفش اسپرت سفید را فراموش کنید.

اگر به همراه کفش اسپرت سفید از شلوار سفید می پوشید سعی کنید حتما ار جوراب کوتاه استفاده کنید تا قسمتی از پا دیده شود و مرزی میان این دو ایجاد شود.

 

·       کفش اسپرت مشکی با چه رنگ لباسی بهتر است؟

کفش اسپرت دخترانه مشکی با زیره سفید یکی از جذاب ترین انواع کفش اسپرت است که با هر رنگی ست می شود. ترکیب شلوار جین و کفش اسپرت مشکی استایل بی نظیری خواهد بود. در زمان استفاده از کفش مشکی بهتر است از لباس های تک رنگ یل نهایتا ترکیب دو رنگ استفاده کنید.

 

·       از کفش های مخصوص پیاده روی و ورزشی برای استایل اسپرت استفاده نکنید.

کفش مخصوص ورزش و پیاده روی همراه با لباس ورزشی و اسپرت زیباست و کاربرد متفاوتی دارد. اما کفش اسپرت و ظریف برای استایل اسپرت و استفاده روزانه انتخاب درستی است. اگر می خواهید استایل اسپرت داشته باشید بهتر است از کفش اسپرت کلاسیک و تک رنگ استفاده کنید. این نوع کفش برای رفت و آمد در محل کار و تحصیل مناسب هستند و به سادگی با هر رنگ لباس ست می شوند.

 

·       همراه با کفش اسپرت دخترانه جوراب بلند و رنگی نپوشید.

پوشیدن جوراب بلند همراه با کفش اسپرت اشتباه بزرگی است. همواره توصیه می شود که کفش را بدون جوراب نپوشید، اما جورابی که می پوشید باید ساق کوتاه باشد و از ساق کفش بالاتر نرود. همچنین استفاده از جوراب های رنگی و بلند به همراه کفش اسپرت استایل شما را نازیبا خواهد کرد.

 

·       اگر قصد دارید تنها یک جفت کفش اسپرت داشته باشید بهتر است کفش تک رنگ انتخاب کنید. هر فردی باید یک جفت کفش اسپرت داشته باشد تا برای پیاده روی یا ورزش از آن استفاده کند. افرادی که از کفش های مختلفی استفاده می کنند و قصد دارند یک جفت کفش اسپرت خریداری کنند، بهتر است رنگی را انتخاب کنند که به راحتی با هر رنگ لباسی ست شود. به عنوان مثال رنگ مشکی یا سفید به سادگی با انواع رنگ ها ست می شود. اما ست کردن کفش های رنگی با هر لباسی کمی دشواری است.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.