بیانیه دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در محکومیت تجاوز جنسی به مسجد الاقصی

[ad_1]

دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه در فلسطین مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه ای تجاوزات رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی را محکوم کرد.

به گزارش ایسنا، متن این بیانیه به شرح زیر است:

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین ادامه تجاوزات و هتک حرمت به مسجد الاقصی توسط صهیونیست ها را به شدت محکوم می کند و امروز وضعیت وخیم در سرزمین های اشغالی ایجاب می کند که همه ملت ها و مدافعان آزادی در منطقه جهانیان این توطئه شوم صهیونیست ها علیه مقدسات اسلامی و مسیحی را که در سایه سکوت و انفعال جامعه جهانی و حقوق بشر انجام می شود، انجام دهند.

صهیونیسم جهانی و دولت راست افراطی صهیونیستی با هدف تشکیل یک کشور یهودی نژادپرست و ساختن معبد واهی سلیمان در محل مسجد الاقصی در تلاش برای محو فلسطین و هویت مردم فلسطین در سرزمین های اشغالی هستند. . صهیونیست ها باید از خواب خرگوشی بیدار شوند و فکر نکنند که در سایه عادی سازی روابط با برخی کشورهای عربی می توانند حقوق مشروع ملت فلسطین و ملت های اسلامی و مسیحی را در قدس شریف و قدس از آنها سلب کنند. مسجد اقصی . .

رژیم مستأصل صهیونیستی باید بداند که مقاومت و ملت فلسطین و جوانان سرزمین های اشغالی و منطقه بیش از هر زمان دیگری آماده دفاع از مسجد الاقصی و آزادسازی سرزمین های اشغالی هستند.

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین ضمن هشدار جدی نسبت به عواقب این تجاوز وحشیانه رژیم صهیونیستی، بار دیگر از مجلس شورای اسلامی، جهان و سازمان‌های غیردولتی خواستار ادامه محکومیت انتفاضه فلسطین شد. تجاوزات و جنایات رژیم اشغالگر قدس “بی حرمتی به مسجد الاقصی که می تواند از تنش ها و چالش ها در منطقه جلوگیری کند.”

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.