قاتل شهید رنجبر 24 اردیبهشت بار دیگر محاکمه می شود

[ad_1]

ایسنا/ فارس رئیس کل دادگستری فارس گفت: پرونده قاتل شهید رنجبر 15 اردیبهشت ماه برای اعاده دادرسی قرار گرفت. این امر به دستور دادگاه عالی فدرال انجام می شود.

حجت الاسلام سیدکاظم موسوی با اشاره به آخرین روند رسیدگی به پرونده قاتل شهید رنجبر اظهار داشت: پرونده قاتل شهید رنجبر در استان فارس رسیدگی و حکم قصاص صادر شد.

به گزارش دادگستری فارس، موسوی ادامه داد: این پرونده با اعتراض وکیل محکوم به شعبه دوم دیوان عالی کشور ارسال شد. وکیل مدافع متهم گفت که ممکن است متهم به اختلالات روانی مبتلا باشد و باید پرونده برای اعلام نظر به پزشکی قانونی ارجاع شود.

رئیس کل دادگستری فارس افزود: نظر اولیه کارشناس پزشکی قانونی این بود که متهم اختلال روانی ندارد و به همین دلایل پرونده به استان فارس ارجاع شد. دادگاه کیفری استان فارس پرونده را مجدداً به پزشکی قانونی ارجاع داد و هیئت پزشکی قانونی تایید کرد که متهم مشکل روانی عمده ای نداشته است.

موسوی با اشاره به اینکه این پرونده در 25 اردیبهشت ماه مورد بررسی مجدد قرار می گیرد، گفت: دادگاه دستور داد تا دادگاه جدیدی برای این پرونده تعیین شود. امیدواریم دادگاه در زمان مقتضی تشکیل و مورد بررسی مجدد قرار گیرد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.