ارجاع موضوع تعویق معاینه دستیاری به کمیته تخصصی پزشکی کمیته آموزش

[ad_1]

دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از ارجاع موضوع تعویق آزمون دستیاری پزشکی به کمیسیون تخصصی پزشکی و آموزش عالی این کمیسیون خبر داد.

شیوا قاسمی پور در گفت وگو با ایسنا، در تشریح جلسه امروز (یکشنبه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، گفت: اعمال تبصره یک اصل 45 و با حضور معاون وزیر مورد بررسی قرار گرفت. سلامتی.

نماینده مردم مریوان در مجلس افزود: در رابطه با معاینات دستیاری آتی طبق اصل 45 دو درخواست تعلیق معاینه و به روز رسانی منابع معاینه که قدیمی است مطرح شده که روز شنبه به متخصص ارسال کردیم. فرصت پرداختن به این موضوع تا بتوانیم آزمون را به تعویق بیندازیم. از آنجایی که آزمون برای روز پنجشنبه هفته جاری برنامه ریزی شده است، باید از قبل در مورد تعویق این آزمون تصمیم گیری شود.

وی گفت: در نهایت به این نتیجه رسیدیم که کمیسیون پزشکی و آموزش عالی باید به این موضوع رسیدگی کند.

قاسمی پور در ادامه گفت: دستور کار دیگر جلسه امروز کمیسیون آموزش در رابطه با لایحه تبصره 4 بند (ب) ماده واحده قانون برقراری عدالت آموزشی در پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد و آموزش تخصصی که پیشنهاد شد. توسط سلمان اسحقی نماینده قائنات. اما دولت لایحه ای با همین مضمون ارائه کرد.

وی در پایان گفت: این طرح ناقص است و مقرر شد روی این طرح ناقص به صورت موازی کار شود و انشالله با توجه به اینکه بار مالی هم دارد لایحه دولت برای این موضوع اوایل خرداد ارائه می شود. “

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.