هشدار یک نماینده مجلس نسبت به کاهش رعایت رویه های بهداشتی عروق کرونر

[ad_1]

عضوکمیسیون بهداشت و درمان مجلس نسبت به کاهش رعایت اصول بهداشتی در خصوص کرونا در کشور هشدار داد و تاکید کرد: کاهش رعایت اصول بهداشتی قابل قبول است و نگرانی از تعداد مبتلایان به کرونا و فوت ناشی از این بیماری ایجاد نمی کند. به صفر برسد.

محمدعلی محسنی بندپی در گفت وگو با ایسنا، با انتقاد از کاهش رعایت اصول بهداشتی عروق کرونر در کشور، اظهار کرد: در حالی که این ویروس هنوز در کشور وجود دارد، ناپدید شد.

وی گفت: برای پیشگیری از ابتلای مردم و کاهش هزینه های نظام سلامت و کاهش فشار بر مردم و کادر درمانی و پرهیز از سفرهای غیرضروری تا حد امکان باید اقدامات بهداشتی را رعایت کنیم. همچنین رعایت حداقل رویه های بهداشتی و استفاده از ماسک های ضدعفونی کننده و مواد شوینده در طول جلسات ضروری است.

بیشتر در مورد آن بخوانید:

کرونا به ایران ختم نشد

تهران پایه رعایت پروتکل های بهداشتی است

عضوکمیسیون بهداشت و درمان مجلس تصریح کرد: کاهش میزان رعایت رویه های بهداشتی در خصوص بیماری عروق کرونر قلب جایز است و جای نگرانی بابت اعلام تعداد مبتلایان به ویروس کرونا و همچنین مرگ و میر ناشی از آن وجود ندارد. بیماری به صفر رسیده است.»

محسنی بندپی در پایان بر لزوم تداوم نظارت دولت بر اقدامات بهداشتی و درمانی برای مقابله با کرونا تاکید کرد و گفت: جامعه ایمن.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.