برای افزایش دوره پیش فروش بلیت باید ناوگان ریلی و هوایی کشور تقویت شود

[ad_1]

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش دوره پیش فروش بلیت قطار و هواپیما قطعا به نفع صنعت گردشگری کشور است اما در درجه اول باید ناوگان ریلی و هوایی کشور تقویت و تقویت شود. بر آسیب‌پذیری‌های موجود غلبه کنیم.”

رحمت الله فیروزی پوربادی در گفت وگو با ایسنا، با تاکید بر لزوم افزایش دوره پیش فروش بلیت قطار و هواپیما، تاکید کرد: افزایش دوره پیش فروش بلیت قطار و هواپیما قطعا تاثیر مثبتی در رونق خواهد داشت. متأسفانه شرایط ناوگان حمل‌ونقل کشور به گونه‌ای نیست که ظرفیت پیش‌فروش بلیت تا شش ماه آینده را داشته باشد، زیرا شرکت‌های هواپیمایی تعداد زیادی هواپیما ندارند که بتوانند برای آن برنامه‌ریزی کنند. شش ماه آینده

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برخی از شرکت ها تنها با چند فروند هواپیما مشغول به فعالیت هستند و اگر در تامین قطعات با مشکل مواجه شوند برنامه پروازی آنها به طور کلی قطع می شود، اما بلیط هواپیما و قطار پیش فروش می شود. در درازمدت قطعاً به نفع صنعت گردشگری خواهد بود و مردم می توانند سفرهای خود را بهتر برنامه ریزی کنند، اما برای این منظور باید ناوگان ما تقویت شود و هواپیماهای زیادی در اختیار ناوگان هوایی قرار گیرد تا در صورت نیاز فنی. مشکلات، هواپیماهای دیگر قابل تعویض هستند.

فیروزی پوربادی بیان کرد: در حوزه راه آهن نیز تقریباً با همین مشکلات مواجه هستیم، متاسفانه ناوگان ما در این زمینه نیز فرسوده است و احتمال بروز مشکل بالاست. از سوی دیگر، ناوگان ما در شرایطی نیست که بتواند از ضررهای احتمالی پشتیبانی کند. ابتدا باید برای تقویت و ارتقای ناوگان ریلی و هوایی کشور و سپس افزایش دوره پیش فروش بلیت حتی برای یک سال اقدام شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.