جلوگیری از اتلاف 10 میلیارد ریال حقوق شهرداری

[ad_1]

سازمان بازرسی کل کشور اعلام کرد که به منظور شفاف سازی و جلوگیری از تخلفات احتمالی، با ورود و پیشنهاد این سازمان، سامانه ارجاع کار به کارشناسان رسمی دادگستری در شهرداری تهران ایجاد شده است.

به گزارش ایسنا، در بازرسی های انجام شده از عملکرد شهرداری تهران توسط سازمان بازرسی، در زمان بندی و ارزیابی پروژه های املاک و جوینت ونچر و سرمایه گذاری، خسارت ها و تخلفات در فرآیند کارشناسی از جمله ارجاعات متعدد به کارشناسان خاص است. با اشاره به اینکه با ورود سازمان بازرسی از اختلاس نزدیک به 10 میلیارد ریال از حقوق شهرداری تهران جلوگیری شد، به هیأت رسمی کارشناسان دادگستری ارجاع شد.

در این بازرسی ها مواردی از جمله نبود پایگاه ارجاع، ابهام در نحوه انتخاب کارشناسان و …. قوه قضائیه بر اساس ظرفیت فنی ، تصحیح عملکرد، سازماندهی، رعایت مقررات و موازین کارشناسی و … کار را به کارشناسان ناظر مسیریابی عادلانه کار به شهرداری تهران ارجاع داد.

در همین راستا با حضور بازرس کل کشور و شهرداری ها، معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران، رئیس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تهران و دبیر شورای عالی استان ها، مدیرعامل سازمان املاک و مستغلات، رئیس سازمان حراست و سایر مدیران شهرداری تهران در هجدهم فروردین ماه سامانه ارسال کار به متخصصان رسمی قوه قضائیه برای شفافیت بیشتر و رفع بسترهای مفسده ارزیابی کلیه املاک شهرداری تهران، مناطق 22 گانه و سازمان ها و شرکت های تابعه اعم از تملک املاک و زمین، فروش، تقدیر از مشارکت در پروژه های مشترک نظافت، املاک (غرفه، واحدهای تجاری، اداری و مسکونی)، اجاره، و غیره. آزاد شدند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.