شورای نگهبان همواره نگاه ویژه ای به حقوق مردم دارد

[ad_1]

سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه شورای نگهبان همواره در بررسی مصوبات نگاه ویژه ای به «حقوق مردم» داشته است، گفت: این رسالت شورای نگهبان برای مردم بهتر تبیین شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از شورای نگهبان، هادی طحان نظیف، عضو شورای نگهبان، وکیل و سخنگوی شورای نگهبان از دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان البرز بازدید کرد و در جریان فعالیت های ستاد نظارت استان قرار گرفت.

طحان نظیف در بازدید از این اداره در دیدار با کارکنان ادارات شهرستان و رابطین شهرستان کرج با قدردانی از زحمات سرپرستان و کارکنان ادارات شهرستان گفت: شما واقعا چشم شورای نگهبان هستید.

وی افزود: افتخار شورای نگهبان این است که با شبکه مردمی و ساختاری چابک وظایف خود را در انتخابات انجام دهد. در واقع از آنجایی که نظام انتخاباتی کشور ما مردمی است، شورای نگهبان با کمک شبکه ای موثر به نام شبکه دیده بان مردمی که بیش از 300 هزار نفر از مردم عزیز در آن عضویت دارند، فرآیند نظارت بر انتخابات را انجام می دهد.

سخنگوی شورای نگهبان با تاکید بر نقش دفاتر شورای نگهبان در نظارت بر انتخابات گفت: وظایف. یکی از کارهایی که در این زمینه می توان انجام داد استفاده از ظرفیت نخبگان استانی برای اخذ نظر و انتقال آن به شورای نگهبان است.

طحان نظیف گفت: شورای نگهبان همواره در بررسی مصوبات نگاه ویژه ای به «حقوق مردم» داشته است و این مأموریت شورای نگهبان باید بهتر برای مردم تبیین شود.

ایشان در پایان با اشاره به سخنان رهبر انقلاب اسلامی درباره جهاد تبیین، تأکید کردند: جهاد تبیین به واقع «تصمیم» است، اما در حوزه تبیین، هرکس باید به وظیفه خود در امر تبیین عمل کند. اونجوری که میخواد . . من میتوانم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.