نوروزی: صحبت های رئیس جمهور را آرامش مردم می دانم

[ad_1]

یکی از اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس در واکنش به سخنان رئیس جمهور سیزدهم مبنی بر افزایش قیمت آرد گفت: وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی باید سامانه جامعه ایرانیان را به روز کند تا کسانی که یارانه آنها قطع شده است وصل شوند.

رحمت الله نوروزی در گفت وگو با ایسنا، درباره آخرین سخنان رئیس جمهور مبنی بر اینکه نان و دارو گران نیست، اظهار کرد: رئیس جمهور امشب در صدا و سیما مستقیما با مردم صحبت کرد. یکی از نکات مهم آیت الله رئیسی در دست گرفتن دولت با کسری بودجه 450 هزار میلیاردی است.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس درباره صحبت های رئیس جمهور مبنی بر اینکه سکه 4200 تومانی رانت خواری است، گفت: رئیس جمهور ارز ترجیحی را مفسده دانست؛ رئیس جمهور ارز ممتاز را مفسده دانست. بنابراین ما نیاز به جراحی مقرون به صرفه داریم. رهبر معظم انقلاب به فکر تامین معاش مردم هستند. رئیس جمهور نیز سخنان زیبایی بیان کرد و در این زمینه گفت که نمی خواهیم فشار بر مردم بیشتر شود. بنابراین تا دو ماه آینده بحث معیشتی عصر امروز برگزار می شود.

نماینده کمیسیون کشاورزی مجلس درباره کسانی که یارانه برای آنها قابل پرداخت نیست، گفت: وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی باید سامانه جامعه ایرانیان را به روز کند تا کسانی که یارانه آنها قطع شده وصل شوند. من سخنان رئیس جمهور را مایه آرامش مردم می دانم و امیدوارم فشارهای اضافی بر مردم وارد نشود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.