ویسکی: طرح مشکلات با مردم باعث ایجاد آرامش در جامعه می شود

[ad_1]

عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: طرح مسائل با مردم آنها را متوجه مشکلات واقعی می کند و هرکسی به نوبه خود می تواند دولت را برای ایجاد آرامش روانی در جامعه همراهی کند.

مهرداد ویسوکرامی در گفت وگو با ایسنا، درباره سخنان رئیس جمهور در پنجمین گفت و گوی زنده تلویزیونی که دوشنبه شب روی آنتن رفت و تاثیر آن بر اقناع و آرامش مردم گفت: بدون شک دولت سیزدهم یکی از دولت های است. سخت ترین دولت های بعد از انقلاب اسلامی ، به خصوص خود رئیس جمهور که تلاش مضاعف خود را برای حل مشکلات مردم از طریق عدالت انجام می دهد.

وی افزود: نباید فراموش کرد که این دولت وارث بسیاری از مشکلات حاد و مزمن از جمله تورم، کمبود نهاده های دامی، بیکاری و بیکاری، کارخانه های متعدد شکست خورده، کرونا و … است که در اوایل دولت به وجود آمد. روزی چند صد خانواده گلایه می کند مشکلات به ارث رسیده از دولت های گذشته به ویژه دولت دوازدهم از جمله ارز ترجیحی، یارانه و بیمه همگانی باید حل شود.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس با تاکید بر اینکه طبیعتاً برای کاهش و رفع این مشکلات در میان مدت و بلندمدت باید اقداماتی انجام شود، خاطرنشان کرد: در حالی که سرمایه های اصلی دولت و نظام اسلامی مردم و مردم هستند. ستایش مردم ما در دوران انقلاب اسلامی همیشه جلوتر از مسئولان بوده و آنها را همراهی کرده اند و تنها چیزی که داریم صبر و بردباری و بصیرت ملت شریف ایران است لذا لازم است برنامه ها را با مردم در میان بگذاریم. که دولت می خواهد اجرا کند.برای کمک و همراهی مردم.

این نکته مهمی است و لزوم صداقت با مردم و طرح مسائل با مردم این است که حکومت و مردم در نظام اسلامی از هم جدا نیستند و مردم همیشه همدم و پشتیبان و سنگ صبور حکومت هستند. و دولت بوده‌اند، بنابراین طرح مسائل با مردم این امکان را به مردم می‌دهد تا از مسائل واقعی آگاه شوند و هرکسی به نوبه خود با دولت همراهی کند تا انگیزه‌های سوء استفاده دشمن را کاهش داده و آرامش را در جامعه ایجاد کند.

وی افزود: شاید یکی از بزرگترین سرمایه های موجود بحث سرمایه اجتماعی باشد که مهمترین سرمایه کشور است و در سایه صداقت دولتمردان حفظ خواهد شد.

یکی از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: امیدواریم مردم شریف ایران و همه ما دست به دست هم دهیم تا کارهای بزرگی مانند یارانه و ارز ترجیحی انجام دهیم زیرا بدون حمایت مردم این برنامه‌ها بهتر باشد، بنابراین دولت باید متقاعد کند.” با مردم صادق باشید و به قول هایی که می دهید عمل کنید و به قول رئیس جمهور صادق باشید.

وی خاطرنشان کرد: بنابراین ابتدا باید برای هر برنامه‌ای که دیده و سپس اعلام می‌شود برنامه‌ریزی و منابع لازم را داشته باشیم و نباید برنامه‌ای را اعلام کنند که دولت نتواند آن را اجرا کند و سرمایه اجتماعی آسیب ببیند. او گفت.

وی تکمیل برنامه ها را یکی دیگر از موضوعات مهم دانست و خاطرنشان کرد: در دولت های گذشته برنامه های خوبی شروع شد اما تکمیل نشد و در میانه کار رها شد که باید به آن رسیدگی شود.

عضو کمیسیون آموزش مجلس تاکید کرد: تامین کالاهای اساسی مردم که به ویژه بر معیشت دهک های پایین جامعه تاثیرگذار است بسیار مهم است اما نباید از اقشار متوسط ​​و بالای جامعه غافل شد. «وقتی صحبت از رسیدگی به دهک‌های پایین جامعه می‌شود، این به معنای نادیده گرفتن طبقات متوسط ​​و بالا نیست.

ویساکرمی خاطرنشان کرد: امیدواریم همه این مسائل در کنار هم بتواند زمینه را برای حل مشکلات کشور فراهم کند و شاهد برنامه ریزی خوب، حساب شده و واقع بینانه باشیم که قبل از اجرا به همه جوانب کار نگاه کرده و مردم را نیز آگاه کند. . .

وی در پایان گفت: اینکه رئیس جمهور در این مدت کوتاه از ابتدای دولت برای پنجمین بار به صورت مستقیم و رودررو با مردم صحبت می کند حرکت ارزشمندی است و البته این اطلاع رسانی توسط سایرین نیز ادامه دارد. مقامات.” ما باید به دولت کمک کنیم تا در برنامه های کلانی که باید در جامعه انجام شود، که تاکنون مورد غفلت گذشته قرار گرفته است، موفق شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.