هتل سیتی تخلیه شد – ایسنا

[ad_1]

دادستان تهران جزییات حکم قضایی مبنی بر تخلیه هتل شهر به درخواست سازمان بازنشستگی شهرداری تهران را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از دادسرای عمومی و انقلاب تهران، علی صالحی اظهار کرد: در خصوص مجموعه هتل شهر، درخواست سازمان بازنشستگی شهرداری تهران مبنی بر اخذ حکم تخلیه به نام مجتمع هتلی شهر تهران (شرق) واقع در چهارراه. تهران – روبروی پایانه مسافربری شرق تهران به دادسرای تهران معرفی شد.

وی افزود: سازمان مذکور در تاریخ 1380/10/05 مجددا جهت اخذ دستور تخلیه اقدام نمود.

دادستان تهران بیان کرد: پس از بررسی مدارک لازم و رویت آرای دیوان عدالت، به موجب اقدام مورخ ۲۳/۰۹/۱۳۰۰ صادره از شعبه ۲۸ دادگاه تجدیدنظر استان تهران مبنی بر تایید فسخ اجاره و با رعایت طی تشریفات قانونی دادستان تهران در تاریخ 13/10/13 اطلاعیه تخلیه ملک از طریق کلانتری ذی صلاح به استفاده کننده ابلاغ شد.

وی افزود: پس از صدور اخطاریه، اپراتور به دادسرای عمومی مراجعه و طی لایحه ای اعلام کرد که قصد تمدید قرارداد و توافق با مالک را دارد و خواستار مهلت مناسب شد که پس از بررسی های لازم در نهایت تایید شد. “

صالحی بیان کرد: سازمان بازنشستگی شهرداری تهران در تاریخ 12/08/1300 درخواست دیگری را ارائه کرد و به دلیل عدم توافق و تمدید قرارداد نیز همچنان از مدعی العموم درخواست دستور داد که در نهایت بر اساس قوانین مقررات و مقررات از این درخواست صرف نظر شد. صورت حساب شهرداری تهران در خصوص واگذاری بخشی از پارک ها، میادین و املاک عمومی اعم از عرصه ها و املاک با احتساب قانون، دستور تخلیه ملک به مساحت حدود 8 هزار متر مربع و 107 اتاق و سالن پذیرایی را صادر کرد. مستاجر-مالک و محل تخلیه شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.